Kráska a zvíře (2017)

Půl roku jsem se těšil jako malý kluk a stálo to za to. Přiznávám lehké zklamání, ale to bych přisuzoval mému nad míru vysokému očekávání. Kráska a zvíře je velice povedený remake klasické pohádky. Některé pasáže jsou naprosto úžasné a dojemné některé zase moc povedené nejsou ale co už. Jako celek to funguje skvěle a kdo zná příběh Krásky a zvířete tak ví do čeho jde a může se kochat naprosto impozantním vizuálem, skvělými pěveckými pasážemi a celkovým dojmem, protože takový krásný hřejivý pocit, když jsem odcházel z kina jsem dlouho neměl.

Proč právě on? (2016)

Naposledy jsem byl v kině na komedii Mike i Dave shánějí holku moc to nenadchlo a utvrdilo, že kino pro mě na komedie moc není. Tohle byl naprosto odlišný soudek. Totální vývar! Jakmile se objevil na plátně James Franco a Bryan Cranston tak bylo o zábavu postaráno a vtípky nepolevovali až do konce! motherfucking flemings are here!

Nerve: Hra o život (2016)

Od Nerve jsem skoro nic neočekával, ale maximálně překvapilo. Začátek trošku nudný, ale jakmile začnou přicházet výzvy tak film nabere neuvěřitelný tempo a nepolevuje až do konce. Sem tam trochu napětí a akce, doprovázené dle mého gusta skvělým soundtrackem. Pokud na to do kina pošlete svoje rodiče tak Vás asi nepochválí, ale jinak hodně hodně fajnová záležitost.

Everest (2015)

Musím uznat že když se mnou v sále sedělo asi 6 lidí tak jsem byl docela překvapený. Každopádně k filmu doopravdy nemám co dodat. Geniální obsazení, skvělá chemie mezi účinkujícími a schopnost filmu Vás vtáhnout do děje. Každý tam má přesně svoji podstatnou roli a když přijde slavná bouře tak nevíte jestli se svým oblíbeným hrdinou ( že jich tam je několik ) soucítit, litovat ho nebo obdivovat čeho jsou lidé schopní. Ještě hodiny po kině ve mě film dozníval a říkal jsem si a co kdyby udělali tohle a co kdyby udělali tohle. Přece jenom mě tam něco chybí na TOP hodnocení.

Legendy zločinu (2015)

Do kina mě na to lákalo jít hlavně kvůli Hardymu. Což se mě taky potvrdilo. Jako klasickou gangsterkou bych to nenazval protože to není. Očekával bych trošku víc akčních scén. Občas jsem se docela nudil, ale na druhou stranu zase občas pobavil. Co musím ale vyzvednout tak je výkon Toma Hardyho a hlavně v podání Rona. Neuvěřitelný. Hlavně díky Hardymu za 4*

Než jsem tě poznala (2016)

Romantiky jsem nikdy moc nemusel, ale zase na druhou stranu když dostanu náladu tak se velice rád na nějakou podívám. A toto byla přesně trefa do mého gusta. Zábavný, dojemný a veselý zároveň prostě skvěle vyvážený a i když někdo může říkat že to je obrovské klišé? No a co není ? Hlavně úžasná Emilia Clarke která mě naprosto šokovala a bavili od začátku do konce.

Café society (2016)

Melodrama o lásce a nevyzpytatelnosti života s velice příjemnou atmosférou zasazené do zlatých časů hollywoodu. V podstatě by se dal říct že to je film o ničem, ale krásně se na něj kouká. A to se cení!

Doktor Strange (2016)

Na co Marvel sáhne to promění ve zlato, respektive v dolary a že jich Strange opět přinese. Měl jsem od toho velké očekávání, když už samotná hlava Marvelu Kevin Feige tak dlouho bojoval za to, aby byl Strange zfilmován a výsledek? Impozantní, úžasné, skvostné, barevné, mysteriózní, mám pokračovat? Nějaké mouchy se najdou, ale ty velice rád budu přehlížet. Doctor Strange je víc než nadprůměrný blockbuster a já se nemůžu dočkat co dalšího nám Marvel naservíruje!

Zpívej (2016)

Tak na podruhé půjdu o tu * nahoru. Celkový děj je dost fajn i některé myšlenky ohledně strachu, snů jsou fajn. Jediné co mě vadilo když nechali Farnou nazpívat Ash tak proč sakra nebyli česky i ostatní? Tím samozřejmě nechci hanit originály, ale když už nechají nazpívat jednu postavu tak by mohli i ostatní. Každopádně to finální vystoupení jsem si dost užíval takže zaslouženě.

Pasažéři (2016)

Fajnová romantika se sympatickou dvojkou i když se zvláštní poslední třetinou, ale to je asi tak jediná vada na kráse.