Morgan (2016)

Půjdu proti proudu, ale mě se to líbilo. Takhle nějak se zrodili replikanti :-)

Žralokonádo (2013) (TV film)

Ještě teď mi krvácejí oči....

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

2/5 Po přečtení prvního dílu série Jack Reacher jsem tyto knihy zařadil do šuplíku "Neškodné dobrodrůžo pro lehce atrofované mozky " takže se v ní moc nevyznám. První film byl fajn. Druhý film je totální průměrná (ne)zábava u které jsem se dost nudil. Udělejte z kladného cool zabijáka otce... a je v hajzlu. Vím o čem mluvím 😉😉😂

Pustina (2016) (seriál)

Nejlepší český seriál posledních..... Ne. Nejlepší český seriál. Tečka.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Jako že...lehké zklamání. Jo, já vím že je to "jen" příběh z hlavní linie SW, ale i ta osudovost dost chyběla. Za a) na tak jednoduchý příběh přepálená stopáž. Za b) nevím jestli to bylo tím že jsem utahanej jak pes, ale to všechno klasické klišé mi strašně lezlo krkem. Za c) těch slušných posledních dvacet minut bylo málo. Za plus považuji počet přeživších kladných hrdinů. A při nejlepším minutovém výstupu Darth Vadera se Emma zlila ledovým čajem. Dávám 4/5 ale jeden bod je z nostalgie. Emma 3/5. A to se jí sedmička strašně líbila.

Sedm statečných (2016)

Vcelku slušně natočené, ale spíš taková rutina. Co mi nejvíc vadilo v tomhle multikultur westernu je chybějící motivace postav. (kromě Danzela, tam to je daný). Třeba ten indián, to jsem nějak nepochopil. Jestli je ten film zbytečný....pominu. Navíc můj tatínek, milovník původní klasiky (jo, já vím že je to taky předělávka!), musí doslova rotovat v hrobě. Takže diskuze o zbytečnosti si nechám na meeting tam nahoře.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Dávám pět hvězdiček dcerám. Vydržely do konce. Táto....ale nebudeme říkat mámě na co jsme koukaly, viď? A půjdeš s náma čůrat do koupelny? Mě se to taky moc líbilo....

Příchozí (2016)

Tak jsem maminku vyvedl do kina. A zrovna na fakt výborné, intenzivní, inteligentní a luxusně natočené scifi. A to máme oba rádi. Nečekejte hlavně žádnou akci. Ale nuda nehrozí. Perfektní kamera, podmanivá hudba, přesní herci. Ke konci vzpomenete na Interstellar...ale v tom nejlepším slova smyslu. Kdyby se nám nechtělo čůrat..dáme title do konce. Režisér Denis Villeneuve točí nového Blade Runnera a ten nemůže být v lepších rukách. Arrival bude v mojí letošní Top Five Zlatý Péťa.

Týpci a zbraně (2016)

"Proto mám rád obchod se zbraněmi... nejsou v něm ženy." Hodně se to srovnává s Obchodníkem se smrtí...ale to je už 11 let starej film. Mně se War Dogs hodně líbilo. Hodně bavil Jonah Hill, svoji postavu zahrál fakt dobře. Pěkně natočeno, s nadhledem....ale žádná řachanda . Bradley Cooper jako producent..zároveň ve vedlejší roli. Doporučuju. I když hlavně chlapům.