Kvílení (2016)

Co to sakra mělo být? Komedie? Dvě hvězdy za tu jejich zvláštní východoasijskou kulturu a nádhernou krajinu. Posledních třicet minut jsem to znuděně posouval ke konci

Zúčtování (2016)

Komu by se nehodil podobný účetní. Nějaký Bourne se může jít zahrabat

Dívka ve vlaku (2016)

Depresivní...navíc se mi povedlo odhadnout kdo je vrahem už v půlce filmu

Blair Witch: 20 let poté (2016)

3/4 filmu vyloženě otravné..Zprofanované lekací scény found footage žánru, které nesnáším - někdo se rozhlíží s kamerou, a nejednou se objeví jeho známý v bezprostřední blízkosti po boku, aniž by ho slyšel přicházet, a kameraman se lekne. Trapas. A ty dialogy.."Věřil jsem, že má sestra v tom lese stále je" Tak určitě hochu..po dvaceti letech poté co zmizela..se možná někde pod šiškami její prohnilé kosti opravdu válejí..snad až poslední půl hodina filmu se dá považovat za horor, nicméně co se týče found footage žánru, nechal bych se poučit od Shyamalana, jak z toho v současné době stále ještě něco vytěžit

Příchozí (2016)

Konečně "minimalistický" první kontakt, doprovázený melancholickým soundtrackem Maxe Richtera. Výborné :)

Lída Baarová (2016)

Vůbec to nebylo tak špatné, jak tu mnozí zmiňují. Mnoho z vás snad i kvůli politickým předsudkům, neboť jak je známo, režisér Renč je sympatizant a volič našeho pana prezidenta. Herečka v hlavní roli výborná, stejně tak role Goebbelse.. přestože vzhledově byl onen herec trochu jinde, charisma nepochybně měl. Hitler v podání Pavla Kříže dosti slabší. Největší problém vidím v tom, že německé role hrají čeští herci, mluvící česky. Je to mnohem méně autentické. Nicméně životní příběh Lídy Baarové mě fascinoval již od doby, kdy jsem viděl dokument Josefa Klímy. Mírně tedy nadhodnocuji