• Krátkometrážní

Kdo přežije - Palau (2005) (série)

Výnimočná a skutočne nesmierne sympatická séria./// Obľúbení hráči: Ian, Stephanie, Tom

Kdo přežije - Thajsko (2002) (série)

Séria, kde namiesto k stratégiam a zvratom prišlo k sexuálnym a rasovým konfliktom. A to sem akosi nepatrí. Oblúbenci: Shii Ann, Jake... Neoblúbení: Clay, Ted, Ghandia

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Spoilers//// Skôr Zoznamka než Survivor. :) Každpádne séria plná zvratov a podrazov, ktorým v závere padla za obeť napínavosť. Oblúbenci: Rupert, Lex ...3,5*

Anna Kareninová (1927)

Nie je to komické, že jeden z mála Gretiných filmov so šťastným koncom je práve Karenina? :-)

Heat Vision and Jack (1999) (TV film)

Nehorázna sranda plná garthmarengiovskej epiky a špeciálnych efektov.

Smrtící atrakce (1988)

Winona a Chris zabíjajú populárnych spolužiakov, len aby zo strednej školy spravili lepšie miesto. Rozkošné.

Děvčata v uniformě (1931)

Na začiatok 30-tych rokov musel byť tento príbeh o platonickej lesbickej láske značne odvážny. Vidím, že nemecká kinematografia ukrýva predo mnou ešte kadejaké klenoty.

Dracula (1931)

Bela bol príšerný herec, ktorý mal ale to šťastie byť v správnom filmovom období na správnom mieste a s tým správnym prízvukom. :) Bohužial ma jeho Dracula len nechcene pobavil ale vôbec nevystrašil. Z obdobia ked sa natočilo tolko výborných hororov ma vyzdvihovanie práve tejto nudy dosť prekvapuje.

Summer Stock (1950)

Farma vs. hŕstka rozmaznaných hercov - vynikajúci predpoklad na typicky bezstarostný muzikál. Je to milé, príjemne humorné ale trvám na tom, že obe hlavné hviezdy majú vo filmotéke lepšie kúsky.