• Krátkometrážní

Krotitelé duchů II (1989)

Jeden z mojich obľúbených filmov v detstve. Dokonca lepší ako prvý diel. Vigo ma desí dodnes.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Jeden zo serialov mojho detstva.Poucny,vtipny...a najlepsie boli biele krvinky ako vzdy zlikvidovali bakterie.

Francouzský polibek (1995)

Meg Ryan klasicky vyborna v pohodovej romantickej komedii a z K.Klinea sa pomaly stava jeden z mojich oblubencov.Po Laske cez internet a Posadnuti laskou treti najlepsi film s Meg.

Smím prosit? (2004)

Celkom prijemne prekvapenie,dokonca mi nevadil ani Richard Gere.Avsak Jenifer je tu podla mna uplne zbytocna.Nic nehra a ani jej postava filmu velmi nepridava.

Susedia (2006) (seriál)

Je to bieda. Marcina a Krausa som mala rada na zaciatku, este v Uragane.Potom to uz slo dolu vodou a zacali sa viacmenej len opakovat. Sitkom Susedia uz neprinasa nic nove iba stale opakovanie tych istych vtipov. Uz to bohuzial nevyznie ani trosku vtipne. A najsmutnejsie je na tom fakt, ze je to najsledovanejsim programom na Slovensku.

Život Briana (1979)

Skvele! Nenapada ma iny film,ktory by sa vtipom rovnal Zivotu Briana.Moj liek na zlu naladu.Najoblubenejsie sceny:Harry the Haggler,Biggus Dickus a zaverecna Allways look at the bright side of life.:)

Může to potkat i vás (1994)

Nuz vaham nad hodnotenim.Herci boli velmi prijemni,mozno az privelmi.Obcas mi to pripadalo az vyhnane do extremov,hlavne v zavere.Proste neverim,ze by sa nasli dvaja tak dobri ludia,ktori by sa v kazdej situacii zachovali spravne.Ale aj napriek tomu som dvojici fandila.:)

Frasier (1993) (seriál)

"Nikdy nepochopím, ako muži ako vy môžu byť potomkovia takého skvelého astronauta!" ♥