• Krátkometrážní

Magical Mystery Tour (1967) (TV film)

V podstate sa môžem podpísať pod Beanov komentár. Samotný film ma nezaujal, ale Beatles a ich geniálnu hudbu milujem natoľko, že tento film nemôžem úplne zhodiť.

Vražda v Orient expresu (1974)

Jediná chybička tohto skoro dokonalého diela je Albert Finney, ktorý mi do roli Poirota nesadol. Inak je to vynikajúce prevedenie detektívnej klasiky.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Vyborna dobrodruzna zabava. Len to zaradenie na csfd je divne. Dobrodruzne to ano, fantasy tiez. Ale akcne a sci-fi? Hlavne je to komedia. A velm vydarena. Noah Wyle je ako knihomol a scitany "nouma" skvely a velmi ma prekvapil svojim komedialnym talentom.

Emma (1996)

Po druhom zhliadnutí musím pridať aj piatu hviezdičku, pretože si myslím, že tomuto spracovaniu niet čo vytknúť. Knižnú predlohu milujem a film je rovnako výborný, nehovoriac o krásnej hudbe. Gwyneth Paltrow je kúzelná a Jeremy Northam si musí získať srdce každej ženy.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Čím častejšie RHPS vidím, tým viac a viac ho milujem. Je to určite aj tým, že dokážem nájsť a oceniť viac narážok na klasické sci-fi béčka. A Tim Curry je v podväzkoch neodolateľný.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Anglická detektívka v tom najlepšom prevedení.

Shrek Třetí (2007) odpad!

Kuzlo Shreka je definitivne prec. Hlavne potavy cely cas lezu na nervy, bojovne princezne su vylozene trapne, dokonca ani Oslik nie je vtipny ako v predchadzajucich dieloch. Tragicke. Cely cas som dufala, ze to princovi Krasonovi vyjde a bude koniec.Za scenu s umierajucim kralom som chcela dat jednu hviezdicku, ale prebija ju tolko trapnosti, ze si to film nezasluzi.:(((

Fido (2006)

Velmi prijemna hororova komedia, pri ktorej si uvedomite, ze aj zombie su len ludia.:)

Pýcha a předsudek (1995) (seriál)

Najlešie spracovanie P&P. Príbeh je rozdelený do šiestich častí, takže milovníci knižnej predlohy nie sú o nič ukrátení.

Italské prázdniny (2003) odpad!

Tento "film" si ani nezasluzi komentar, taky bol zly. A Hilary, prosim, nesnaz sa byt hereckou, nemas na to.