• Krátkometrážní

Vlak do Pusanu (2016)

Jestli ne nejlepší, tak rozhodně jedem z top 5 zombie filmů ever! Napínak od první minuty. Skvělý jak herci, tak akce, ani yo nepostrádá logiku a emočně mě to celkem rozložilo tak třikrát :)).

The Thinning: New World Order (2018)

Dlouho jsem neviděl tak nudně odvyprávěný příběh. Slabí herci, akce nula, emoce nikde a romance uplně nefunkční. No a když už to vypadá no sildní rozjezd, tak to skončí.

Pod vodou (2020)

Je to mega zbrklé se střihama mezi lokacema. Respektive dlouhá výprava odvikládaná moc rychle, tak aby se vešla do hoďky a půl, což strašně škodí :/. Mohl to být podvodní Armaggedon, potenciál tam bezesporu je, ale bohužel. Na druhou stranu je to mega akční, šlape to od první minuty, atmošku to buduje pěkně, takže jsem se vůbec nenudil a absazení je parádní. 3,5*

Díra (2019)

Syrovinka!

Jumanji: Další level (2019)

Vyborna zabava, prijde mi, ze to nijak neupadlo od jednicky. Mozna az na tu zaverecnu 20 minutovku, kde to trosku pookrehlo, jsem se fakt bavil paradne.

Mizerové navždy (2020)

Výborná jízda, bavil jsem se strašně! I přesto tomu ale ten třetí bad boy Míša Bay jednoznačně chybí. Radši bych ho viděl za kamerou než v cameu. Bad boys vždycky byli vedle vtípkování taky o výborné kulervoucí akci, která tady pokulhává. Jediná akce nedosahuje kvalit jedničky a už vůbec ne dvojky a bez toho prostě nejde napálit plnou. Vše ostatní je na výbornou.

6 underground: Tajné operace (2019)

Míša přece nepřišel léčit rakovinu, ale bavit lidi a to přesně dělá! Dost možná největší akční pecka roku 2019. Nesmírně napumpované, velké a rychlé od začátku do konce. Kdo chce najde kotel chyb, ale né, u mě dobrý :)). Jen škoda, že si tohle natočil místo BadBoys... Damn.

Spolujízda (2019)

Poctivá buddy jízda! Bavil jsem se parádně.

Rambo: Poslední krev (2019)

Nostalgicky 4*, protože Sly je pořád borec! Nicméně děj nemusel byt taková reciklovačka a zkušnější režiser by z toho dokázal vykřesat určitě víc. Takže mě vlastně trošku mrzí, že to nedopadlo líp.