• Krátkometrážní

Špatnej polda (2009)

Šlo to hodně jinam než jsem vůbec mohl čekat. Celkem mentální úlet, kde Cage ve výborne roli zahrál tak jak kdysi uměl!

Formula 51 (2001)

Výborný oldschool ježišmarjá! Nechápu, že sem to dávno neviděl! Totální náhul a skvěle nahláškované. Tolik fucků jsem ve filmu už dlouho nezažil. Výborné obsazení a skvělí mix badboys s klubem sráčů :-D. Soundtrack si pojedu ještě dlúho!

Kóma (2019)

Vykradený Inception navíc s mizernou akcí a slabýma efektama. Námětově je to sice v pohodě, ale co z teho, že...

Bloodshot (2020)

Naprosto pohodová akčňárna. Diesel si hraje svůj standard z rychle a zběsile, ale překvapilo mě to. Čekal jse to mnohem slabší po všech těch hejtech tady.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Příběhově sic troškec zamotané, ale jako celek mi šmakovalo! Šalovačka v baráku je neskutečná a jak to Charlize celé dává je mega super.

Chata (2019)

No teda "sranec" na druhou :/ chce to mít hloubku, ale je to tak nudné, pomalé a v celku o ničem až jsem u toho vybil telefon při psaní s bábo na Tinderu :D

Lov (2020)

Totální úlet, kde nejde věřit ničemu. Do polovony jsem netušil která páčka, ale solí to hrozně už od začátku a celé to budování příběhu funguje vlastně velice dobře. 3.5* Jen tak okrajově, všiml si někdo jak strašně divné ale přitom funkční je herectví Betty?

Zabiják proti své vůli (2019)

Hardcore Henry po Howdenovsku s Harry Potterem s gunama přišrubovanýma k rukám? Fuck Yeah! Sick mindfuck a totální ujetina. K tomu šílená kamera s vrtulama v každém druhém záběru a tempo šlapajíci od první klapky po finálovou zatmívačku. Je to díravé jak každý prostřílený mamrd v tomto bijáku, ale jo, já jsem si pošmákl :-D