• Krátkometrážní

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Po celkem slabém druhém pokračování je tohle více jak dobrá záplata, která baví a i příběhově to není skandál.

Dostaň ho tam (2010)

Tak tohle mi sedlo, skvělá a svěží jízda ve které je "překvapivě" Jonah Hill skoro nonstop v kaši a blije, čtyři tyčky ve čtyřech skvělých záběrech :-)). Nemám s tímhle počinem téměř žádný problém, jenom poslední půlhodinka nemusela tak zpomlait a zvážnět, to by bylo i za 5*, ale proč beru to. Obzvláště povedená je scéna kdy Hill vypije a vyhulí všechno, jenom aby zůstal Aldous v pohodě a samozřejmě scéna s Jefryem, to musel být solidní zabiják :-)).

Beetlejuice (1988)

Jeden z nejlepších Burtonových počinů! Výborný příběh, výborní scénář, výborná atmosféra a hlavně geniální Michael Keaton!! Naprosto zábavná a pohodová věc. Tohle mě bavilo jak sviňa :-D

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Naprosto souhlasím s POMEM. Pro mě se sice nejedná o vyloženě srdcovou záležitost a nějaký klenot, tudíž k pětce se nedostanu. Každopádně je to nadpůměrně zpracovaná a perfektně precizně naanimovaná pohádka s lehce černým závojem, která baví. A to je základ. A to že jde o nejlepší počin od Stř. Edwarda je recht :)

Bezstarostný sex (2007)

Velice zábavné, ale zároveň reálné a myslím, že každý si v tom něco najde :)

Machete (2010)

Rodriguezovský námrd jak bitch! Rodriguezovi filmy prostě člověk pozná během prvních 10 minut :-D Trejo v hlavní roli paráda, ale tohle je za posledních 20 let nejlepší role Steveeho Seagala, coby záporák Torrez very nice. Jenom to mohlo být klidně ještě drsnější a víc šílenější výjeb. Ženská dua dobrý, ale sestřičky na konci jazda! Kytarový hudební podmaz na jedničku ... MACHETE will return in MACHETE KILLS and MACHETE KILLS AGAIN :-D

Džentlmenský duel (2006)

Animačně velice pěkné a zábavné. Mad mazel je suprovní, jak jí hopsá nádobíčko :-D

Expendables: Postradatelní (2010)

Sly je ďábel, dal si to s přehledem! Tohle je poctivá akčňárna bez zbytečných efektů a pěkně postaru, to se cení! Ze začátku je to sice trošku kostrbaté, ale v průběhu se to pěkně ustálí a takhle masérský finiš jsem hodně, ale hodně dloho nezažil. Vrestlařské špíly Coutureho a Austina, Crews a jeho brokárna metající jeby jak mamrd, dokonalý psychopatický Lundgren, hláškující Jet Li, mrzutý kápo Stallone, naleštěný Statham na čumáku letadla, pokérováný Rourke a 100% legendární scéna v kostele! Tohle bylo výborně obsazené! ... Šupnite sem trošku vykonstruovanější dvojku a je to bomba :)

Princ z Persie: Písky času (2010)

Vizuálek to má nádherný, to se musí nechat. Navíc jsem si to vychutnal v kvalite Blu-ray, takže opravdu vznešené :-). Jako zpracování hry to určitě také není nejhorší, spíše naopak. Mike Newell se s tím popral vcelku dobře a herecké obsazení snad ani lepší být nemohlo. Assassinovské prvky, skoky a běhání po kůlech ve zdi mě mega bavilo, ale ve filmu chyběl nějaký boom, nějaká megalomnost, která by mě vyloženě položila. Lehké 4*