Virgin River (2019) (seriál)

Pohodový a odpočinkový seriál pouze pro ženy. První řada je hodně předvídatelná, ale koukatelná kvůli sympatickému obsazení. Druhá série je už mnohem lepší, má spád a nabrala zajímavý směr. Pak ovšem nastává dlouhosáhlé tlachání … které je pro mě těžce koukatelné.

Lovci stínů: Nástroje smrti (2016) (seriál)

Je to asi první seriál, co si tak vybavuji, kdy herci vedlejších rolí hrají mnohem lépe, než dva hlavní hrdinové. První řada se opravdu moc nepovedla, ale druhá a třetí už je na tom mnohem lépe. Přestože věkově určitě nespadám do fanouškovské základny, beru Lovce stínů jako dobrý relax pro mou hlavu. Možná je to i tím, že v televizi momentálně není na co se dívat. Moje oblíbená postava je Maia. Alisha Wainwright je totiž jedna z mála hereček, co tady dokáže hrát uvěřitelně. Clary a Jace mi prominou, ale jiskra mezi nimi nepřeskočila za celé tři řady, přestože dialogy se mi to snaží vnutit od začátku až do konce. To už mě mnohem více baví sledovat Alexe s Magnusem, kteří to občas umí mezi sebou opravdu rozparádit.

Síla psa (2021)

Nemám ráda filmy, kde je spousta slov nevyřčených a my si musíme spoustu toho domyslet. Film v zásadě stojí na skvělém hereckém výkonu Benedicta, podivném vzezření Kodiho a ještě podivnější hudbě. Jen díky tomu jsem se dodívala až do konce... abych se dozvěděla, že jsem se vlastně nic nedozvěděla....takže si budu zase pouze domýšlet.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Není mnoho seriálů, kde mě baví téměř všechny postavy, ať už kladné, či záporné. Jistě se zde najde mnoho chvály na hlavní duo - Mike Ross a Harvey Spector. Ale upřímně, kde by ti dva byli, nebýt skvělé Donny a Louise, případně Daniela Hardmana?

Emily in Paris (2020) (seriál)

Příjemná nenáročná oddechovka, na kterou se v současné době pandemie, kdy je problém vycestovat i z vlastního okresu, dobře dívá. Zvláště, pokud už jste Paříž navštívili. Trochu mi vadil americký úsměv za každou cenu a v každé situaci. Ale když nad tím člověk moc nepřemýšlí, dobře se u seriálu zrelaxuje.

Po čem muži touží (2018)

Ano, toto téma už jsme mohli vidět mnohokrát. Komedie není sice originální, přesto mě velice pobavila díky skvělému hereckému obsazení. Anička Polívková coby převtělený Langmajer hraje dost uvěřitelně 😁.

Aloha (2015)

Mnoho hvězdných tváří v tak prázdném filmu, který už od začátku na mě působil divně. Těžko říci, zda to bylo divnými dialogy, divnými pohledy nebo divnou hudbou.

Avengers: Endgame (2019)

Iron Man promine, ale film byl pro mě koukatelný až od 2:09, kdy se konečně něco začalo dít. Ty dvě předchozí hodny byly nudné slátaniny jakože opepřené obézním Thorem. Nechápu všeobecné nadšení, že se jedná o mimořádný umělecký počin. Film byl pro mě zklamáním, a to Marvelovky miluji.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Podobnost se Star Dance čistě náhodná 😁. Jakub Prachař v roli záporáka pozvedl tuto povedenou pohádku o jeden level výše.

Suburra (2015)

Pro mě jednoznačně naprostá pecka.