NiaWolf

Twitter: NiaWolf
LinkedIn: NiaWolf

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 6.5.2021  12:17

,,Jaký máš z Alara dojem?" ,,Že před námi něco tají." ,,Co asi?" ,,To nevím, vždyť to tají."

• 5.5.2021  07:52

,,Carterová, vy máte absťák!" ,,ÁÁÁ TAK JÁ MÁM ABSŤÁK?!"

• 2.5.2021  12:26
    Velký bazar (1973)

Nejlepší film Los Charlets. ,,Už je to blbý, každý ráno stejný fóry.." • ,,Topení je v podlaze...je to praktické a taky velmi zdravé.." • ,,TY KATE SELAT!" • ,,Tady, šlohnul jsem Vám peněženku, nepoznal jste nic?" ,,Ne, ale že jsem férovej, tak tady máte svou." • ,,Emile, to chce velkou sklenici..." • ,,Vejdou do obchodu převlečení za Mikuláše a v koších mají úplnou zbrojnici.." ,,Dobrý, ale za 14 dní jsou Velikonoce..." Btw. 1 frank (1970) = 23 Kč (2015)

• 30.4.2021  20:07

Zatímco WandaVision měla vzestupnou tendenci, tady nastal pravý opak. Zpočátku celkem dobrý akční seriál, který divákům servíruje to, co mají na Capovi a spol. rádi. Pak se do toho postupně začnou přimíchávat další postavy, jejichž motivaci je čím dál těžší pochopit. A nejhorší průser je hlavní záporňačka - Karli. Předně herečka je hrozně nesympatická, to hraní ani její dialogy jsem ji vůbec nevěřila a o co ji vlastně šlo nechápala celou dobu. Jako asi to měla být nějaký představa ultralevičáka, co zachraňuje uprchlíky (?) tím, že zabíjí jiné lidi, co jim přijdou do cesty...aha tak to jo. Pak děsně hraje na city, jak ona bojuje za správnou věc, což nechápou ani její přisluhovači. No od první chvíle jsem doufala, že ji někdo ustřelí hlavu... Pak tu máme hromadu známých postav z dřívějších filmů, které jsou tam spíše do počtu a kdyby tam nebyly, tak se vlastně vůbec nic nestane. Všemu dává korunu pátý díl, který je vážně něco. Z akce se mávnutím proutku stane pořad Kozlíka Šikuly, který opravuje loď, ukazuje jak to mají černoši vlastně hrozně těžký a že Steve Rogers byl vlastně skoro nácek, co způsobil, že jsou černoši na tom tak špatně. Vlastně jsem už jen čekala, že si Bucky na konci dílu klekne a prohlásí BLW! Finále už sešup dokončí, nepohodlné postavy se prostě odprásknou, Falcon napraví svět tím, že řekne těm zlým hlavounům, co mají udělat, aby byl svět lepší a oni to udělají...Černoši mají svého hrdinu, uprchlíci svůj domov a nad Marvel svítí nádherná duha. Pohádky je konec. Díkybohům.

• 11.4.2021  19:53

,,Tahle kačenka vyhraje!" ,,Kde bereš takovou jistotu?" ,,Protože ona to CHCE!"

• 1.4.2021  21:27
    Ochránci (2017)

Jako film do pozadí to špatné není. Vlastně jsou to takové Žhavé výstřely. Taky hádáte z čeho je ten záběr ukradený/parodovaný a není to tedy vtipné, až na efekty, kdy tam je medvěd. To lagování animace je prostě úžasné!

• 12.3.2021  20:04
    WandaVision (TV seriál) (2021)

První tři díly jsou divné a celkem i nudné, ale pak to pomalu začne být zajímavé. Musím říct, že nejvíc mě potěšilo cameo starého známého, to byla vážně pecka. Jinak seriál prohlubuje postavu Wandy a i Visiona, takže fanoušci těchto postav si tu určitě přijdou na své. Osobně ani jednoho z nich moc nemusím, ale i tak se na seriál koukao dobře, jen je holt nutné trochu přetrpět ten úvod.

• 11.2.2021  19:25

,,Nebylo by tam něco v čem není maso?! ,,Sekaná...možná." • ,Jak je to dlouho, co jste přestala mít ráda svou práci?" • ♫ Salátem přátele nezískáš! ♪

• 9.2.2021  19:34

,,Stejně to nikdo neuslyší, naše stanice má dosah 7 metrů."

• 7.2.2021  19:56

,,Přestaň! Přestaň! Vždyť už je mrtvej!"

• 7.2.2021  18:54

,,Pěkný stůl..byla by škoda, kdyby..někdo nepoužil podtácek!" • ,,BONGO HLAVA!" ,,Asi bych se měl bránit, ale jsem ohromen vztekem a ostrovními rytmy." • ,,Mám písek v trenýrkách" ,,Já taky!"

• 7.2.2021  18:51

,,Sundejte mu kámen hanby!" ,,JUCHŮ!" ,,A dejte mu kámen slávy!" ,,NE!"

• 4.2.2021  13:34

,,Ann Flandersová je nudná baba! Fňuk! Choval jsem se jako zvíře!"

• 3.2.2021  13:55

,,Objímá nás!" ,,Zavři voči a mysli na Dejdara!"

• 2.2.2021  14:40

,,Odteďka spí v postýlce miminko." ,,Po železe se sílí." ,,JECHECHECHE!" ,,Ahoj Joe!" • ,,Skvělý doskok na nohu, která, jal se později ukázalo, byla zlomená." ,,JÁÁÁÁU!" • ,,Pitomej pošťák, prásknul mě!"

• 1.2.2021  13:57

,,Je k tomu mrogurt zdarma." ,,To je dobrý." ,,Mrogurt je taky prokletý!" ,,To je špatný." ,,Ale můžete si k tomu vybrat polevu." ,,To je dobrý." ,,Poleva obsahuje benzoan draselný." ,,?" ,,To je špatný!" • ,,Posloucháte záhrobní rádio: Blééhéééé"

• 30.1.2021  19:58

,,Dnes pojedu s vámi, protože mi matka schovala klíče od auta jako trest za to, že jsem telefonoval se ŽENOU!" • ,,Homere, musíme zakročit. Dneska saje lidem krev a zítra může začít kouřit!" • ,,Musíš mu vrazit kůl do srdce...tati, to je rozkrok!"

• 30.1.2021  18:54

,,Nejvíc mi změnilo život....?... Jak jsem se tenkrát pozvracel!"

• 29.1.2021  21:21

Mně prostě celý film kazí ten samolibí výraz Wallacha a přitom ani neodvádí bůhví jaký výkon.

• 29.1.2021  10:52

,,Ten fajst je ale čuně." ,,No Peťulko, jak to mluvíš? Říká se PAN Fajst!"

• 28.1.2021  18:57

,,Zrovna nemáme zubní péči, takže potřebuje něco méně..nákladného" ,,Tyhle ještě nejsou z nerezu!" • ,,Bene koblihata"

• 28.1.2021  13:36
    Podfukáři (2013)

,,Až budete chtít do Paříže, řekněte kouzelné slovíčko." ,,Vyhul si?!"

• 26.1.2021  18:28

,,Nazdárek Lízo, k čemupak potřebuješ vobě voči? Dej mi je!" •

• 26.1.2021  14:03

,,Když si někdo ve slovníku najde slovo Pitomý, bude tam moje fotka!"

• 25.1.2021  18:39

,,V rubrice "Zde nevyplňovat" napsal "Ano"."

• 25.1.2021  13:59

,,Zebu, ZEBU, ZÉBŮŮŮ!" • ,,Vážený pane Burnsi, jsem velmi "RÁD", že jste byl spokojený se synovou krví. Pokud jste to nepochopil, myslel jsem to ironicky. Jste hnusný, senilní zubatá stará mumie s kostnatýma rukama a páchnete jako sloni zadek!"

• 25.1.2021  12:55

,,Pohleďte na tanec míru!"

• 22.1.2021  20:04

Po tomhle nebudu moct pár dní v klidu spát...

• 17.1.2021  18:57

Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore? Pojedeme do Mt. Splashmore?

• 15.1.2021  19:49

Zatím takový lehký úvod, kde se nic neděje. Uvidíme, jak se to rozjede dál. Stylizace do 50. let (?) povedená, ale tomu odpovídají i vtipy, což prostě dnes už nemá takový efekt.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19