NiaWolf

LinkedIn: NiaWolf

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 29.4.2020  07:48
    Maska (1994)

Neuvěřitelné efekty, neuvěřitelný výkon Jima Carreyho.

• 21.3.2020  22:49

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt... už jen tahle dvě jména by měla být zárukou skvělého filmu, jenže ne v podání Tarantina. Ten dokázal tyhle dva herce využít jen k nudnému žvatlání o béčkovém herci a jeho superkaskadérovi. Nejhorší je, že 140 minut se vůbec, ale vůbec nic neděje. Kdybyste film přetočili, tak prostě o nic zásadního nepřijdete...ano tak zoufalé to je. Za mě velké zklamání a především naprostá ztráta času i plýtvání herců...

• 19.3.2020  12:11

Toporní herci, úsměvné efekty, ale hlavně hrozná nuda. Ani jako film do pozadí to není dost dobré. Kdyby to bylo animované, tak si asi ušetřili spoustu peněz a ostudy.

• 15.3.2020  18:29

,,Když se mnou nechceš mluvit, pošlu ti pár fotek, abys věděl jak jsem smutnej, že jsem tě zklamal...Na tý fotce se směju, ale jen proto, že kočka spadla ze schodů."

• 11.3.2020  13:28

,,Jasně, že jsem tvůj otec. Hele - pomačkej si xicht a budeš vypadat jako já!" ,,Jo, ale to se dá udělat i se psím zadkem, podívej!"

• 11.3.2020  12:55

,,Těhotná panna, noční můra každého muže!" • ,,Mám Mesiášův nos!" ,,Vrať mu ho, nebo nás všechny zabije!"

• 5.3.2020  19:55

,,Popření, hněv, smíření, PRACHY!" • ,,Piju pivo z termosky jako zvíře!" • ,,...vloni si utratil 2.000$ za masáž vlasů...

• 5.3.2020  19:40

,,Ještě, že se aktivovaly airbagy!" ,,To jsou moje plíce!"

• 1.3.2020  19:41

,,Tohle není ostrov, ale POLOOSTROV!" ,,Buhůůů! A my vám věřily!"

• 1.3.2020  19:15

,,Hodně štěstí přejem'!" ,,Kdy už umřu?"

• 1.3.2020  18:05

,,Tohle je naše nová kolekce - Malá rajda!" • ,,No tak šerife, nespravil by to nějaké nádobí?" ,,Co se píše na tom odznaku? Úplatky pouze v hotovosti!"

• 29.2.2020  20:16

Medvědi, pižmoni, vlci, křečci, rysové, pelikáni, kormoráni, macaráti, jepice..

• 27.2.2020  13:51

,,...smrdí to tady močí!" ,,To je normální." ,,ČERSTVOU močí!" ,,Záchody jsou moc daleko.."

• 23.2.2020  19:40

♪ Medúzo, když připlouváš, tvým svodům podlééhááám, rád vyznal bych ti lásku, jsem však para-lyzován. Medúzo, já v náručí tě pevně držel svém, pak zpět si tě vzal oceán, a mně v ruce zbyl jen šléém. ♫ • ,,Rodinný stav poplatníka: Šťastně ženatý...s mrtvou ženou."

• 23.2.2020  19:22

,,HAHAHA!" ,,Nesmějte se! Může ho to poznamenat!" ,,HAHAHA!"

• 23.2.2020  19:01

,,...napravíte škody, které jste způsobil, je-li to vůbec možné." ,,HMmmm, jelito!" • ,,Tady máte deset dolarů, kupte si oblek a do práce." ,,JO! Koupím si kvádro! KVÁDRO PLNÝ DROG!"

• 14.2.2020  22:54

O chtělo hodně tequily, aby tenhle film někdo pustil do světa..

• 14.2.2020  21:40
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

(hrála jsem pouze hru, knížky jsem nečetla) Nalijme si čistého vína, tenhle seriál táhne jen jedno - název známé hry/knížky. Kdyby se jmenoval jinak, tak skončí na skládce průměrných seriálů, které zkoukne hrstka lidí. Zmatený scénář, děsně odfláklé kostýmy, chabé efekty, mizerné herecké výkony a prkenné dialogy. Celé to působí jak nějaký fanmade seriál. Jak je vidno, tak mase to pořád stačí, aby hýkala blahem. Však je to ten známý hrdina! To nemůže být špatný seriál! Já tedy nevím, ale když efekty vypadají hůř než ve hře a brnění vojáků bývá označováno jako "seschlé pánské ozdoby", tak je prostě něco špatně. Nejvíc mě asi iritovalo to neustále střídání času, chvilku v minulosti, chvilku v budoucnosti...a co z toho? To jako mělo být zajímavé? Trávit půlku dílu tím, že se člověk snaží zorientovat, kdy se co odehrává? Závěrečný díl byl doslova výsměch a člověk nevěděl, jestli bude lepší usnout, nebo brečet nad ztraceným časem. Coby hráč mohu alespoň ocenit Klepnu a Cavillovo ,,Kurva!". V další sérii očekávám, že k Zaklínači přidá Xena a Hercules, aby trio low-cost fantasy hrdinů mohlo být pohromadě.

• 19.1.2020  18:10

,,Víte, co jsem našla v jejich koši na špinavé prádlo? ŠPINAVÉ PRÁDLO!" • ,,Kolik Vám ukazuju prstů? ,,Dva?" ,,Výborně, takže je vrátím zpět do sklenice.."

• 19.1.2020  17:45
    Želvy Ninja (2014)

Stejně nudné jako Transformers, stejně prkenná Fox a humor cílený ná věkovou skupinu 11-12 let.

• 30.12.2019  21:31
    Joker (2019)

Podle ohlasů jsem od filmu čekala alespoň stejné psychodrama jako Prokletý ostrov. Dost mě tedy překvapilo, že Joker kromě hereckého výkonu Phoenixe vlastně nic nenabízí. Nebýt slavného jména komiksové postavy, tak by se jednalo o průměrný film o chlápkovi, co má psychické problémy a do kina by na něj přišlo pár fajnšmekrů. Celou dobu jsme čekala, kdy nastane nějaký velký zvrat, či něco nečekaného, co budeme mít překvapující výsledek...ale k mému překvapení ve chvíli, kdy jsem si říkala, že je film asi v polovině, nastal konec. Nic závratného se nekonalo, nějaký velký vývoj také ne. Asi jsem čekala něco víc, než jen, že chlápek s psychickou poruchou se naštve na své okolí. Nedivila bych se, kdyby to film dotáhl na Oscara, to totiž průměrné filmy teď získávají celkem snadno...Za mě osobně zklamání.

• 26.12.2019  22:15

Zombieland, co není o zombies, ale o párování hlavních hrdinů...mno. Padne pár dobrých hlášek, ale jinak jde znát, že Zombieland 2 se drží dost zkrátka a raději recykluje předchozí dobré fláky. Film není špatný, ale není v něm nic, co by přimělo ho zkouknout znovu..

• 7.12.2019  21:07

Tenhle seriál zřejmě vznikl jen z jednoho důvodu - aby si vyjukanci, co ujíždí na kreslených ženských postavách, mohli večer udělat dobře. Seriál je jen ukázkou toho, kam až chce DC klesnout. Začalo to hranými filmy a seriály a teď se to plynule přesunulo i na kdysi jinak kvalitní animovanou tvorbu. Kresba je průměr, ztvárnění postav odfláklé a dabéři slabí. Smutné...

• 30.11.2019  22:37
    Shazam! (2019)

Co se stane, když spojíte Power Rangers, film Velký a Příšerky s.r.o. a cílovku 10-13 let? Tenhle film. Mohlo se zdát, že Shazam by přijde s řadou čerstvých nápadů, jak oživit superhrdinský segment a hlavně značně pošramocenou pověst současných DC filmů. Bohužel vše promarní na trapných hláškách, zcela klišoidním příběhu a tradičně generickým záporákem. Vlastně se za ty dvě hodiny stane to, co vždycky - podceňovaný hrdina získá schopnosti, se kterými nejdřív nakládá ku vlastnímu prospěchu, aby si na poslední chvíli uvědomil, že musí konat dobro a nakonec s rukou za zády porazí hlavního záporňáka, kterému sekundují generické příšery. Jo a nesmím zapomenout na perličku - když si zahrajte Watchdogs, hned budete vědět, jak se nabourat databázi státní správy! K potitulkové scéně jen jedno - HA! Já to říkala, že za tím bude stát ---- !

• 29.11.2019  18:32

,,Takže lidi, máme tu uprchlou chobotnici na střeše základní školy! Dvě kamery!"

• 28.11.2019  19:20

,,Nemůžeš žádat Boha, aby někoho zabil!" ,,Jo! Udělej si tu špinavou práci sám!"

• 26.11.2019  19:50

,,ZHEBNI!" ,,Ááá!" *vítr ohne větev stromu zakrývající nápis* ,,ZHUBNI!" ,,ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!"

• 25.11.2019  19:22

,,K Vánocům a narozeninám si chtěla tu broskvoň, co jsme ti s tatínkem koupili a už si s ní vůbec nehraješ!“ • ,,Tati musím si čistit zuby?“ ,,Ne, ale aspoň si je vypláchni sodovkou!“

• 24.11.2019  19:47

,,A Homere, když cestou ven někoho zabiješ, píchnul bys mi!"

• 24.11.2019  19:26

,,Jedno je jisté. Vaše planeta je ztracená! Z-T-R-A-CE-N-Á! • ,,Musíme rotovat, rotovat, rotovat ke svobodě!“

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17