Shazam! Hněv bohů (2023)

Neurazí, nenadchne. Prostě generický kýč bez přidané hodnoty.

Pomsta hříšnice (2012) (TV film) odpad!

Myslím, že shrnutí uživatele Morholta, je mnohem přesnější než samotný popis filmu.

Hospoda - Zloděj (1997) (epizoda)

,,VOTEVŘI HUBU!" • ,,Nic, Jozko, běž domů, rozluč se, vem' si nějaký horší šaty...no ty už je vlastně máš na sobě..."

Hospoda - Léčitel (1997) (epizoda)

,,Mně jednou jednou přeběhla veverka přes nohu!" ,,Ještě, že tě nekopla do hlavy!"

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Přesnější název: Rocket Racoon & Doom Origin. První polovina není vůbec špatná, i když polovina týmu je tam zbytečně. Pak už se to ale změní v klišé, očekávané "zvraty" a recyklované vtipy. Prostě průměr a jestli je tohle to nejlepší, co dokáže Phase 4 nabídnout, tak to potěš koště. Spoiler: Chápu správně, že výbuch planety, na které zemřou miliardy obyvatel, včetně dětí a rodiny, co Strážcům nezjištně pomohla, Strážcům prakticky nevadí a nepokusí se zachránit ani jednoho z nich. Ale jakmile narazí na skupinku bílých děcek, tak se můžou přetrhnout, aby je zachránily do jednoho? Co na to média? Co Netflix? A co Jan Tleskač?

Tajná invaze (2023) (seriál)

Hnačka, se kterou není třeba ztrácet čas. I seriál, ve kterém by Samuel J. jen řval pět minut v kuse MOTHERFU**ER! by byl koukatelnější. Po třetím díle už prostě nebyla síla. Odfláknuté, nezajímavé, nemá to co nabídnout.

Hospoda - Prvorodič (1996) (epizoda)

,,A kam jsem Vám ho (pivo) měl nalejt? Do náprsní kapsy?"

Hospoda - Učedník (1996) (epizoda)

,,...a tenhleten nichtsmacher se tu roztahuje jak špiritus v teploměru!"

Časové pásmo bylo změněno