Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

-1. série- Naprosto suprové ztvárnění MK. Žádné hraní na kostýmy a barvičky, ale pořádný boj s drsnými příběhy jednotlivých postav -2. série- Neskutečná hnačka. MK je snad prokleté, protože i tento nadějný seriál skončil jako film > Pokračování je naprosto tragické a každý fanoušek MK by se mu měl vyhnout obloukem. Neskutečná nuda, trapné žvatlání a téměř nulová akce.

Plán útěku (2013)

Ze začátku to vypadalo, jako by se Plán útěku inspiroval Vykoupením z věznice Shawshank. Brzy se však ukáže, jak vázne scénář, kamera, režie...Naštěstí tu máme dva největší drsňáky v důchodu, kteří vám rádi připomenou zlatá 80. filmová léta. Herci odvedli skvělý výkon, jen je škoda, že se tohoto filmu neujal někdo zkušenější. Místo nějakého napínavého rozuzlení se tak musíme spokojit s průměrným akčňákem.

Neznámý svět chameleonů (2011) (TV film)

Konečně samostatný dokument o chameleonech. Škoda, že je dokument koncipován jako film a nikoliv jako seriál, protože působí značně uspěchaně. Tady máte pár druhů chameleona, takhle to funguje, takhle se stává kořistí a konec. Rychlý střih je místy až nepříjemný, takže si plně neužijete jedinečnosti těchto tvorů. Dokument obsahuje řadu zajímavých informací a zaměřuje se i na některé méně známější druhy. Přesto řadu informací jste mohli vidět i v jiných dokumentech. Velká škoda, že se nezmínili o Chameleonu Jemenském...

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Kapitán konečně vyrostl a namísto vojáka Švejka z prvního filmu tu máme Ramba, který neváhá zabít a sám přitom schytá nejedno škrábnutí. Ve filmu je snad všechno, co by si fanoušek akčních filmů mohl přát. Hromada poničeného plechu a betonu, svižné a dobře koukatelné souboje a přehlídka zbraní všeho druhu. Osobně nejvíc oceňuji provázanost s prvním dílem, protože většina nových událostí se dá snadno prokouknout. Ještě bych vytkla, že ke konci začíná být film poněkud nepřehledný. Neustále prostřihy, výbuchy, další a další záporňáci (potitulkové scény) až je toho moc. Jde vidět, že kapitán vykročil na dlouhou štreku.

Poslední skaut (1991)

,,Nikdo tě nemá rád...Všichni tě nenáviděj. Pose*eš to, Usměj se č****". Zkrátka hláškovací klasika :')

Bažanti jedou do Španělska (1972)

Nemůžu si pomoci, ale tenhle film se Les Charlots vůbec nepovedl. Vtipy jsou méně nápaditě a celá zápletka se až moc točí kolem pokukování po ženských sukních. Vůbec jsem se nebavila a beru to jako černou skvrnu v jinak perfektní filmové sérii.

Vlk z Wall Street (2013)

Na tomto filmu je dobře vidět, jak je zbytečné, aby některé filmy měly tak dlouhou stopáž. Stačilo klidně ubrat hodinu záběrů, kde si hlavní protagonista užívá se vším, co mu podrží a šňupe vše, co není přilepené. Nebýt DiCapria, tak by to byl jen další film o americkém zbohatlíkovi, co se choval jako dobytek a nakonec i na to dojel...to už tu ale párkrát bylo a v mnohem lepším provedení, viz Lid versus Larry Flynt . Takže tohle a nominace na Oscara? Seriously?

Jackass: Děda Mizera (2013)

Tradiční Jackass humor, obraný o ty nejnechutnější scény a s přídavkem strohého příběhu. Nemohu si pomoci, ale skvěle jsem se u toho odreagovala a zasmála se :)

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Příjemná oddychovka, když potřebujete vypnout.

Obvyklí podezřelí (1995)

Teprve po tolika letech zjišťuji jaký měl tento film dopad na hry (Warcraft 3) a Scary Movie. What a shame...

Časové pásmo bylo změněno