Co kdyby...? - Co kdyby... se Avengers dali dohromady v roce 1602? (2023) (epizoda)

Co kdyby...bylo v díle tolik postav, že už se nestíhá sledovat, kdo je kdo? Celkem ucházející díl, ale moc jsem nechápala, proč se Thor naštval na Carterovou. Celkově to nemělo nijak hlubokou zápletku, proto je docela bída, že i tak to patřilo k lepším dílům téhle série.

Co kdyby...? - Co kdyby... zasáhl Nejvyšší Strange? (2023) (epizoda)

Co kdyby....Marvel/Disney už nevěděl kam šponovat superschopnosti?  Spoiler Asi vážně dost starnu, ale prostě nechápu, proč Strange jen tak šel kolem Capt. Carterové, aby ji nabídl svoz domů. Pak ji poslal chytnout jednu postavu, kterou si už předtím dokázal chytit sám a kterou i hravě přemůže. Aby tak proti sobě postavil rovnou dva nepřítele a všechno si v závěru podělal. Pak začne soutěž v tom, kdo dočůrá dál a pořád se jen nabírají silnější schopnosti a předměty, až je z toho úplně běžná rubačka. Kdy všechno bliká a fackuje se, sem tam prolítnou nějaké postavy nahoru, pak zase dolů kolem obřího milkshakeru až bum. Všechno se vrátí do normálu jako lusknutím prstu. Ještě, že se do toho Watcher VŮBEC nemíchal...

Flash (2023)

Oproti animáku Flashpoint Paradox je tohle jen slabý čajčíček, ani by to nebylo tak hrozné, kdyby první polovinu netvořily jen záběry Ezry a jeho nosních dírek zespodu. Režisér asi trpěl nějakou uchylkou, jinak si ty záběry na tupě zírajícího a silně nesympatického "Flashe" nedovedu vysvětlit. Líbilo se mi pár odkazů na původního Batmana, ale Keaton mi přišel silně nevyužitý. Ale za závěrečný "mild shock" dávám malé bezvýznamné plus.

Koko ve varu (2023) (pořad) odpad!

Měla jsem za to, že se jedná o pořad o vaření, ale za tu chvilku, co to bylo zapnuté, se vařilo asi 5 minut. Hrozně mě vytáčí, jak moderátorka pořád kouká vedle kamery a když přišel nějaký rádoby slavný host a začaly jakože zpívat, či jak by se to dalo slušně nazvat, tak to byla poslední kapka.

Loki - Bídák Brad (2023) (epizoda)

Hned na začátku dílu jsem nepobírala, proč jdou po "Bradovi", proč vlastně shánějí Sylvii...na vysvětlování není čas, prostě konec se blíží a to vysvětluje všechno. Ale bylo fajn vidět, že Loki má taky i jiné schopnosti, než jen pohazování vlasů a panické pobýhání sem a tam. To dává připomenout, že je to taky bůh (kteýr se oblíká jinak) a jen úředník s nevkusným ohozem.

Loki - Ouroboros (2023) (epizoda)

Vypadá to nadějně, ale po první sérii, která také začínala slibně, už ve mě hlodá červík nedůvěry. Trochu mi vadí divné prostřihy a vlastně ani moc nechápu, proč má Loki tak nahnáno za závěru první série, když se zatím vlastně ještě nic nestalo. Paradoxně se mi víc začíná zamlouvat postava Owena Wilsona, který (a nechce se mi věřit, že to píšu) hraje lépe než Hiddleston. Tak uvidíme, jestli se to celé zase nepodělá, jakmile do toho hodí vidle Sylvie..

Loki - Srdce TVA (2023) (epizoda)

Naštěstí díl o IT Crowd zachraňuje konec. Ale chce to víc Lokiho...

Loki - Věda/Fikce (2023) (epizoda)

Trochu mi ten díl připomínal Interstellar - dlouho nic, pak WUT? a ticho. Určitě je to zatím o tři řády výše než byla první řada, ale stejně mám trochu obavy o to, jakým směrem se Loki ubírá. Přece jen, má to být asgardský bůh falší, co umí kouzlit. A v seriálu se z něj spíše stává Doctor Who. Nestěžuji si, jen to podotýkám.

Loki - Velké poslání (2023) (epizoda)

Upřímně, moc nevím, co o tomhle dílu napsat. Nebylo to špatné, nebylo to dobré. Špatný i dobrý závěr. Asi mi nějak nejde přes srdce, tak drastická změna charakteristiky Lokiho. Loki byl vždycky takový ten všivák, co vyvažoval Dušínovského Thora a čas od času překvapil nějakým zaváháním, či přidal ruku k dílu. Tím byla ta postava zajímavá. Jenže, co z ní zbyde, když se z ní stane hrdina? Co kdyby se ze všech padouchů stali příkladní hrdinové, kteří se obětují, dělají správná rozhodnutí a všechny chrání? Bavili by někoho takového příběhy? Závěr sice hraje na epickou strunu, ale mně tam tedy spíše zůstala takový hořká pachuť zklamání, že z Lokiho udělali "hodného blbečka" a všem postavám kolem je to jedno. No, co Oli šel svou cestou, všechny nás spasil a všem nám je to jedno. Pojďme na směnu do Mekáče. Ale zase uznávám, že kdyby Hiddleston šel dělat Pána času, tak to by bylo něco!

Loki - 1893 (2023) (epizoda)

Tak si říkám, že by se pro roli Kanga jen těžko sháněl méně charismatický a horší herec než je Jonathan Majors. Snad jedině že by místo něj hrála Jada Smith. Ten člověk prostě neumí vůbec hrát a je tak neuvěřitelně nesympatický a protivný, že to kazí celý díl. Sylvie se taky jen náhodně ukáže, aby si mohla zašermovat, a zase zmizne bůhví kam. Proč?