Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál)

Masakr! Od A do Z skutečnej! Tahle scéna se odehraje v roce 2075: Boy 1: Můj prapraděda viděl padat dvojčata. Boy 2: Můj prapraděda byl na Woodstocku 1999. Boy 1: Yes, you won.

Dark Waters (2019)

Piča…. Dnes mi to slovo připadá krásný. Tohle musíte všichni vidět. P.S.1: Jak moc asi podobný malichernosti řeší Číňani? P.S.2: Už se ví, kdo otrávil tu Bečvu, Andreji?

Tři Kristové (2017) odpad!

Příšerná, nekoukatelně nudná, cukrkandlová slátanina o nejhodnějším panu doktorovi a jeho hloupých a krutých kolezích, založená na tom, že na Richarda Gerea se dá i v jeho sedmdesáti letech dívat, byť mu ten věk nikdo neodpáře. Takže do léčebny Ypsilanty přijíždí v roce 1959 tenhle dědeček léčit schizofrenní pacienty a vypadá to, že aby třem z nich pomohl, musel se po tu dobu zastavit americký zbrojní program, jakou jim věnoval péči. Ale nedosti na tom: 1959 je 20 let od začátku 2. světové války a z děje vyplyne, že doktor Stone, dříve Stein, byl v té době malým dítětem. Stárnul tedy minimálně dvakrát rychleji, než běžní smrtelníci. A ačkoliv mu bylo 70 let, kdykoliv se potkal se svou 20-ti letou asistentkou, tak to mezi nimi neskutečně jiskřilo, což beru jako důkaz, že sexualita z nás nemizí ani v pokročilém věku, což se tady vlastně objevilo i v obraze, protože tenhle starej doktor tu těžkým způsobem naložil své MILF manželce. Pro někoho neskutečně citlivý film, pro mě shit shitů.

Milionari (2014)

Slabší mafiánskej film. Je to nepřehledný, neuspořádaný, všechny postavy bez výjimky jsou divákovi jedno, k nikomu si nemáte šanci vytvořit vztah, a už vůbec ne pozitivní. Nikdy jsem nevěděl, kdo je kdo a v jakém jsou spolu poměru- vyjma toho, že spolu dělali “u jedné firmy”. Po tomhle filmu mi toho v hlavě moc nezůstane.

MY 2 (2014)

Dneska už z hlediska hodnocení na ČSFD druhej českej propadák (ten první se jmenoval Jedině Tereza), kterej mě bavil.

Jedině Tereza (2021)

Ty jo, tohle je hrozně milej a vtipnej film. Proč to takhle propadlo? Jdu si přečíst komenty zklamaných diváků, ať vím, co jsem přehlídnul.

Plážový povaleč (2019)

Přišel jsem k tomu pozdě, musím si to dát ještě jednou, ale tohle půjde do mé TOP 10.

Hněv Boží (2022)

Takhle se v USA točily thrillery v devadesátkách. Když už tenhle vylhanej, nesmyslnej příběh, tak si aspoň mohli trochu vyhrát s napětím.

O rodičích a dětech (2007)

Vydrželi jsme si s tátou někdy povídat o samotě 10 minut? Že bychom si spolu vydrželi povídat celý den- na to bych asi koukal s otevřenou pusou stejně jako Tony Ducháček. Ale i když si povídáme jen občas, tak zprávu o jediném synovi, potažmo vnukovi, bych mu podal určitě dřív, než teprve po roce. To ovšem není až tak podstatný. Nejvíc mi tady chyběl přísnější dramaturg. Tohle chtělo víc času ve střižně. Stejně jsem ale za ten film rád. Nenatočit to Michálek, tak by to nikdo jinej neudělal.

18% Gray (2020) odpad!

Tenhle film posílám do horoucích pekel. Větší nudu si neumím představit. Naprosto o ničem, totálně zbytečná věc.