Vězněm v cizině (2007) (seriál)

S07E07 - To je snad zatím jediná, dle mého neerudovaného pohledu na věc, smyšlená epizoda.

Dominik Hašek - Zrozen k chytání (2014) (TV film)

Přišlo mi to jak vystřižené ze Střepin, navíc k tomu ten otřesný Chalabalův hlas (nebo který z těch dvou kašparů to vůbec byl), ale co čekat vod Fandy no. Nehledě na stupidní a fakticky tradičně nepřesný komentář mistra Korpíče, tak se tu sešla poměrně rozumná grupa, až z vás chlapců milovníků pozoruju mírný nárust v tangách. Ale k věci - I když jsem byl ještě malej kluk, tak děkuju za Nagano, Dominatore.

Bastardi (2014) (seriál) odpad!

To jsem zase takhle jednou dotáhl totálně vyndanej z města domů. Výjimečně se mi chtělo ještě zapnout televizi a tak jsem i učinil. S hrůzou jsem zjistil, že je to samej Hrst Fucks a jeho FOLDY, věštkyně, ženskej fotbal, dokumenty o mrzácích, pyčoviny,.. až jsem náhodou zabrousil na ezoterickou velestanici - TV Barrandov. A zde Bastardi, seriál Bastardi, navazující na jednu z nejgeniálnějších trilogií světa, která se jmenovala Bastardi. Děj je zapuštěn do doby po filmech, tedy do doby, kdy to otylé hovado Majer zabilo ty tři morgoše a je za to souzeno. Dobrá, v pořádku, chápu. Po konci dílu jsem však měl trochu slabší chvilku. Seděl jsem si spokojeně, jo, vyndánek, na posteli a přemýšlel, pro koho je to vytvářeno. Kdo se na to asi tak dívá, obzlášť když se to vysílá v jednu ráno. Lidi po lobotomii? Kokoti? Samotná herecká dřeva? Magnusek? Kokot Magnusek po lobotomii?

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Někde v nitru jsem stále ta patnáctiletá slaboduchá kunda (sem a tam).

Svatý Mikuláš (2014)

Taková zábavná blérvičovina, nicméně v režížérovi vidím ten pověstný potenciálismus.

Osudová sázka (1998)

To je rozkošné, jak si dva latentní heteráčci Enšpígl a Malarkey kouří virtuálně pérka.

Klapzubova XI. (1938)

''Čechoslováci, poctiví slovanští sportovci!'' - Patetická otřesnost. Výraz meruna by měl být zakázán a ještě si dovolím zprávičku pro Enšpígla. Ty absolutní fando fotbalu, tyvole, chodící manekýni? Uvědomuješ si, že Baroš je druhej nejlepší střelec v historii našeho fotbalu a že žádnej jinej obránce neodehrál více zápasů za repre jak Ujfaluši? Ty si místo analýzy fotbalu radši dej další desinu a zaplivej si v knajpě.