U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

Halinka Kločůráková, 300 kilo vážící zadýchané otylé prase, a neustálý pohled na její trojkový vemena. Trojkový ne podle velikosti, ale podle délky v metrech. Kamarád Erdogan vždycky brečí, jaký je problém sehnat maso na kebab za rozumnou cenu. Asi mu doporučim, ať vezme svůj Tofaş a dojede si pro tohle bachyní monstrum. Již nikdy více, milá Novo.

Waltr, Tommy, Ute & Marry ...Daniela Landy (2009) (amatérský film) odpad!

Je to hrozně, hrozně špatný. To mě moc nepřekvapuje, protože nekvalita na nás kouká odevšad. Ale vám, proboha, bylo v době vydání týhle sračky 18 a 22 let. Byli jste dospělí a bohužel nejspíš i svéprávní. Hrozně by mě zajímalo, co se vám honilo tou vaší sluníčkovou hlavou. Asi vzájemné mrdky.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Škoda, že ten kašpar AlGoret je totální neherec a já nedokázal myslet na nic jinýho, než že bych ho kopem s otočkou trefil přímo na solar. Když jsem přestal myslet na tohle a začal trochu vnímat děj, tak mě napadlo, že místo kopačky by mu slušela ta titanová noha zapíchlá z prdeli, kde jí stejně mívá každej večer, protože větší homoděj snad ani neexistuje. V mém seznamů zmrdů, kteří jednou půjdou na porážku se umístil na druhém místě hned za arcizmrdem Chrisem Pinem. Jinak jsem nebrečel, spíš se smál... Roztomilé bylo, když byli v Ááámstru, v bejváku Aničky Frenkový, a ona chudinka šlapala ty schody. Potlesk, pusa. Jak se dostala dolů? Doufam, že jí hodili z vokna. (Jinak je to film, kterej má ambice se stát filmem s nejhoršíma jménama ever protože - Hajzl, Ógustus a Izák aka Mrzák)

Iść czy jechać (Cykl) (1996)

Psycho. Výstižný komentář pronesla dáma v letech, co stála přede mnou: "To je náký divný."

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Krásné shrnutí od Radka88 (hajtla, bro) bych doplnil jen tím, že tenhle kulervoucí příběh je tak příjemný, že se mi z toho, jak se lidově řiká, červenají líce. Druhý díl je lepší, ale bez prvního neni druhý, žé?

Bounty (1984)

Zajímavý příběh. Výborné ztvárnění. Unikátní obsazení. Šokující hodnocení, které například taková I-kvocientní kapacita jako je Gimli, kterému se ''málo co vyloženě nelíbí'', ospravedlňuje tím, že je to špatné i na televizní film, lebo zde není žádná akce. Ano, v Superstar jí je tam habaděj, ty šmoulo trojhvězdný. EDIT 2021: Je zcela k nevíře, že tenhle skvost, včetně naprosto dokonalýho soundtracku, je stále jen mezi modrýma filmama. Styďte se, neznabozi.

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Král Kazisvět VI., z boží vůle král, hlava pomazaná je největší badass českého filmu.