Chappie (2015)

Die Antwoord je ta nejhorší věc, která tenhle film mohla potkat.

Vetřelec: Covenant (2017)

já vlastní ani nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne. Jsou tam věci, ze kterých jsem byl dost hotový, ale pak zas tam byly věcí, ze kterých měl chuť jen křičet "prrooooooooč???" Chtěl jsem dát 4 hvězdičky, ale musel jsem nakonec jeden další ubrat, protože jsem odcházel dost přesvědčený, že vím, co se stalo a po diskuzích na netu jsem zjistil, že jsem vlastně byl úplně mimo. LoL.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Dvojka stážců. Oh můj bože. Jednička je bezkonkurenčně moje nejoblibenější marvelovka, tak pochopitelně jsem se bál, že tohle neustojí moje očekávání, Naštěští to se nestalo. Můžu s čistým svědomím říct, že dvojka je silnější film, než byla první část. Zatímco jednička byla hlavně o ději a postavy tam prostě byly, tak tohle se zas zaměřuje na naše milované postavy a rozvine je natolik, že každý z nich působí jako pravý člověk. Teda pravý mimozemšťan. Nebo zvíře. Nebo strom? Snad chápete.. Každý z nich se během filmu posune o level výš v porovnání s jedničkou. Jsem hrozně rád, že tady ten záporák nebyl nějaký randomák. Měl svou roli, byl podstatný, a celkově děj a postavy posunul dál. Jiný marvelkovky by si z Ega měly vzít příklad. Film často skáče z vážných momentů do vtipu, což většinou funguje, ale někdy to pokazí momentum scény a nemá to takový silný dopad, jaký by to mohlo mít. Tohle je asi jediná negativní věc, která mě napadá, což upřímně nebyl zas tak velký deal. Mohl bych pokračovat a básnit o tom, jak to bylo skvěle, apod. Prostě na to běžte a přesvědčte se sami!

Duch ve stroji (2017)

Za mě celkem dobrá sci-fi. Měli možná zůstat trochu víc věrný originálu, ale ty změny nebyly zas tak zlý. Scarlett je přímo skvost, dar od Boha.

Underworld: Krvavé války (2016) odpad!

Ani Kate Beckinsale v latexu nemůže tenhle film zachránit. Vlkodlaky doslova přes kopírák, čistý ctrl+C a ctrl+V. Proč?

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Kdybych u toho nebyl ožralý, tak bych to možná nedokoukal. Řekl bych, že snaha tam byla vidět, ale to bych kecal.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Naprostá spokojenost. Kong dodává naději všem chlupatým, že i my můžeme být kůl.

Koruna (2016) (seriál)

1. Série - 5/5 2. Série - 5/5 Damn, tento seriál mě fakt příjemně překvapil. Celkově period pieces moc nemusím, ale toto je úplně next level. Doufám, že to bude mít ještě tak 8 stejně kvalitních sérií!

Logan: Wolverine (2017)

Film byl super, ale něco tam prostě chybělo..