• Thriller

The Monster (2016)

Mama z dcérou, ktoré nemajú spolu dobrý vzťah sa vydajú autom na cestu za jej otcom. Po nočnej ceste však niečo zrazia a ostanú uviaznuté v aute niekde hlboko v lese. Nočná mora prichádza ked zistia že v lese niesú sami. Strašne zdĺhavý a nudný film, kde polka deju sa odohráva v aute. Ku koncu sa objaví príšera ktorá vyzerá ako lacná napodobenina Aliena.

All Hallows' Eve (2013)

V Halloweensky večer opatrovateľka Sarah s dvomi deťmi objaví videokazetu, ktorá obsahuje tri tajomné príbehy (Terrifier, The 9th Circle), v ktorých sa objavuje vraždiaci klaun. Videokazeta však neobsahuje len príbehy ale donesie do domu aj samotného klauna. Pre mňa slabší priemer. Nič viac nič menej.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Asi som tu jediný komu sa páčila viacej dvojka ako jednotka. Pre mňa bol tento film kvalitnejší ako jeho predchodca, hlavne čo sa týka lakačiek, ktorích bolo aj 3x viac ako v jednotke. Príbeh síce nebol až taký kvalitný ako v jednotke, ale stále to malo niečo do seba. Od dvojky som nič nečakal a celkom ma aj prekvapila :)

Mischief Night (2013)

Mladá Emilly, ktorá je slepá je v dome úplne sama a do domu sa chystá šialený maskovaný vrah, ktorý ju chce zabiť. Typický americký horor, celý o tom ako sa snaží vrah v pršiplášti zabiť slepú ženu. Skoro žiadne napätie a väčšina scén vo filme je predvídateľných.

Skinwalker Ranch (2013)

Prvá polka filmu super,tá druhá bola slabšia ale celkovo 7/10 . Až na to zvieracie monštrum a spracovanie Ufónov to určite stojí za pozretie.

Insensibles (2012)

Ak od toho očakávate horor, tak to ani nepozerajte. Celkovo mi to pripadá ako akčnejšia dráma v ktorej sa chlap pokúša zistiť identitu svojich pravých rodičov. Celý film som sa trápil a už som sa len modlil aby to konečne skončilo. Pre mňa veľmi slabý film. 40 %

The Collection (2012)

Maskovaný psychopat sa vracia. Tentokrát vo veľkom a hned na začiatku spraví na diskotéke doslova jatky. Slušný krvák, ale na jednotku sa to ani zdaleka nechytá.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Horor na úrovni. Rodina s chalanom s rakovinou sa presťahujú do nového domu, kde zistia že to bola bývalá márnica. Chalan s rakovinou (Kyle Gallner) sa mi strašne podobal na Edwarda z Twilightu (Robert Pattinson) čo ma kúsok odrádzalo. Celkovo je to taký lepší priemerný horor ktorý určite stojí za pozretie.

Závan smrti (2007)

Priemerný film zo sympatickou herečkou. Ale nečakal som od toho nič extra a aj ked je skoro 70 % filmu natočená v aute, tak film určite stojí aspoň za pozretie.

Frankenstein (2004) (TV film)

Žiadny horor ale skôr taká fantasy dráma o mladom Victorovi ktorý vytvorí netvora a odvrhne ho. Netvor ostane sám a tak mu začne robiť zo života peklo. Na TV film a Slovenskú tvorbu je to vcelku dobré a aj pozeratelné.