Hell_ena

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3
    • 21.3.2015  23:01
    Metro (2004)

Zajímalo by mě, jestli George Clooney dostal za zmínění svého jména zaplaceno, haha :D No každopádně, tenhle film definují dvě slova - "nechutnost" a "nepochopení". Přišlo mi, že tenhle film prostě nemá žádný příběh! V podstatě v metru běhá nějaká káča, která cestou nabírá nový feťácký kámoše. Ke konci se konečně dozvíme, kdo je ten tajemný vrah, ale stejně je to k ničemu... jen uvidíme pár nechutných scén na dobrou noc.

• 16.3.2015  21:50
    Nezlomný (2014)

Takže základní otázka zní: zaujal mě tento film vůbec něčím? :D Co se týče příběhu.. ani bych neřekla, že by to bylo nějak přelomové. V podstatě se jedná o klasický příběh, kdy jedinec překonává překážky, které mu osud hází pod nohy. Ale to by mohli natočit o komkoli :D Tenhle film to až přehání! Nejvíc mě zklamala část filmu, která následuje po perfektní pasáži na moři, kde jsem hltala každou vteřinu! (Nemluvě o žralocích! ) Po tom co se hrdina konečně dostane na souš se děj neuvěřitelně táhne! Samozřejmě nechybí ani pořádné "všem jsem to natřel" klišé - zvednutí trámu nad hlavu. Každopádně ten týpek není tak úplně nezlomný! Pár kostí mu bylo zlomeno jistou bambusovou tyčí, haha :D Jinak je to samozřejmě pěkně natočené! Jen mi úplně nesedí tag "sportovní" :)

• 13.3.2015  17:22
    Náhradníci (2009)

Celkem slušný film, ale s tímhle nápadem toho mohli udělat víc a zajímavěji. Ke konci jsem dějovou linii moc nechápala a celkově to bylo takové moc jednoduše ukončené :D Škoda, že nebyli nějací hajzlové, co by náhradníky zneužívali - vždyť všichni byli vlastně terminátoři! :D škoda...

• 11.3.2015  21:27
    Xena (TV seriál) (1995)

Tahle holka má páru! Aby taky ne! Je to přece princezna bojovnice zocelená žárem bitev... nebo tak nějak to tam melou :D Každopádně! Tahle kravina je na zábavu jako dělaná :D

• 11.3.2015  21:24
    Planeta Yó (TV pořad) (2011)

No tak to Yó! Nebo ne? :D Kam se to hrabe na večerníček! Tohle je nechutný! Proč se ti takzvaní "moderátoři" chovají jak "retardi"? :D

• 11.3.2015  21:18
    VIP zprávy (TV pořad) (2010)

Protože všichni musíme vědět o tom co provádějí celebrity! Pojďme se tím udávit!

• 11.3.2015  21:14
    William a Kate (TV film) (2011)

Dobře, takže chcete říct, že královský pár je na stejné úrovni jako každý druhý teenager? :D To si snad děláte srandu ne?! Měli by se stydět! :D

• 9.3.2015  22:13

Nádherná kravina! :D Nikdy bych si to samozřejmě nepustila, ale školní výlety jsou na tohle ideální! :D Tak už hned začátek :D Docela jsem nepobrala co se tam dělo, ale dejme tomu, že to nemělo na vývoj příběhu žádný vliv. Když už se náš ninja hrdina dostal do svého domova, nemohla jsem se ubránit smíchu :D Pohled na tvář muže, zmučeného dlouholetým tréninkem a očividně velmi pochybnou minulostí, nemohl být vtipnější. Tvůrci filmu velmi "elegantně" vyřešili celou minulost a zápletku celého příběhu v několika ubíjejících scénách :D Každopádně zbytek filmu je tvořen bitkami a rádoby postelovou scénou :D Nejvíc mě ale dostal hlavní "záporák" :D :D

• 7.2.2015  19:47

Horory nemusím, ale tohle bylo vážně perfektní! :) "Insane" momentů tam bylo dost stejně tak i pár chvil jako "Proč tam sakra leze?!" :D Ke konci už to ztratilo svůj půvab, ale i tak dávám pět * :)

• 24.1.2015  11:38
    Já, robot (2004)

Oddechová "komedie" :) Roboty mám fakt ráda a tihle vcelku splnili mé očekávání. Jediné, co se mi až tak nelíbilo, je to klišé červené světlo "zlého" robota. Příběh celkem jednoduchý a moc mě jeho vývoj nepřekvapil. Škoda, že tam nebylo víc té robotické nadvlády! Vyřešilo se to až moc rychle a jednoduše!

• 24.1.2015  11:26

Oh, krásný mysteriózní kousek :) Komu z těch dvou mám vlastně fandit? Ani na konci filmu jsem si tím nebyla jistá, haha :D Celý film je nepředvídatelný a to ani nemluvím o tom konci. Prostě pecka :)

• 17.11.2014  21:46
    Občan X (TV film) (1995)

Skvěle natočené, ale hnus hnus hnus hnus!

• 24.9.2014  13:18
    Franklyn (2008)

Nemůžu si pomoct, ale hrozně se mi líbí ta atmosféra! Jediné, co bych vytkla, je málo scén z Franklynova světa. Film si musíte pustit několikrát, než si na něj uděláte názor :)

• 4.8.2014  23:53
    Naruto (TV seriál) (2002)

Fakt jsem nevěřila, že by mě něco takovýho mohlo zaujmout! :D Páni, už jsem skoro na konci seriálu a furt mě to děsně baví! Většina dílů je opravdu vtipných; každá postava má něco do sebe a to je fakt pecka! :) Naprosto super :D (zhlédnuto: 9/9 sérií)

• 2.8.2014  21:04
    Na stromě (1971)

Tohle se mi náhodou fakt moc líbilo! Přijde mi, že je to vtipné v každém záběru :) Jedné co mě zaskočilo byl ten konec!

• 2.8.2014  21:01
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Proooč? Chápu, že někde v Kolumbii by nějaká ta ošklivka Betty být mohla, ale no tak! V ČR, že by někdo takhle chodil a nebylo mu trapně? :D Nepochopim!

• 1.8.2014  21:33

Pěkný dokument o bráně! :D Kdo bránu nesleduje, tak mu to asi moc neřekne. Hlavně to vysvětluje Samanta! Come on! :D

• 1.8.2014  21:29
    District 9 (2009)

WOW! Ze začátku mě to až tak moc neoslovilo, ale musím říct, že tohle se fakt povedlo! Super atmosféra, skvělá animace. Celý film proložený "dokumentem" je prostě super nápad, navíc filmu dodává na "skutečnosti". Náramně jsem se bavila a rozhodně tohle sci-fi doporučuju!

• 31.7.2014  20:19
    Sloní muž (1980)

Velmi smutný příběh, který ukazuje jaké jsou někteří lidé zrůdy, i přesto, že vypadají zcela normálně.

• 31.7.2014  20:13
    Velkolepé století (TV seriál) (2011)

Ok no.. Musím se přiznat, že tenhle seriál mě docela chytnul :D Samozřejmě, že se jedná o ,,telenovelu" a že se převážně řeší dění v harému. Seriál je pěkně natočený, nejvíc u mě zabodovaly kostýmy :)

• 31.7.2014  20:05

V podstatě se jedná o to samé jen s jinou zápletkou. Ale! Film mi naprosto vyhovoval a možná i o trošičku víc než jednička. Nezapomenutelné scény, vtipy, gagy a samozřejmě úchvatný Frank :D Jen mi přišel ten konec na můj vkus trošku moc uspěchaný.

• 31.7.2014  18:33

Velmi příjemná komedie, která stojí za to! Úžasný vývoj hlavní postavy příběhu během časové smyčky :)

• 31.7.2014  18:30
    To (TV film) (1990)

Tenhle klaun mě docela vyděsil a popravdě jsem z toho měla pestré sny ještě dlouho po zhlédnutí. Klauny jsem nesnášela dřív a tohle mě v tom na 120% utvrdilo. Když se na to koukám zpětně, tak to není až takové strašidelné, ale v danou chvíli mě to dostalo. (knihu jsem přečetla)

• 26.6.2014  15:36
    Equilibrium (2002)

Tenhle film je prostě super! Děj je jednoduchý, místy předvídatelný, ale párkrát překvapí! Atmosféra filmu i jeho soundtrack je naprosto cool. Velice emotivní záležitost, na kterou nedám dopustit! Christian Bale přímo září... no prostě paráda :D

• 26.6.2014  15:24
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Popravdě jsem ani neměla chuť film dokoukat, i přesto, že jsem se ze začátku docela slušně bavila. Naprostá hovadina ve stylu "apokalypsa se dá zvládnout" :D No a to ani nemluvím o animacích, protože ty tam skoro nebyly! :D např. když se žralok vynoří a hladina se ani nepohne, tak pardon, ale tohle je něco! :D Každopádně, už to nechci ani vidět! :D P.S.: horor to teda vážně není, upravila bych to na komedii :D

• 25.6.2014  21:38

Skvělý film, který jen tak neomrzí. Bavila jsem se až do úplného konce. Škoda, že takových filmů není víc :(

• 19.5.2014  17:39

Krása! Tohle je prostě pohádka mého dětství a na krtečka nedám dopustit!! Jako dítě jsem to prostě milovala, zpětnně je to velmi dojemné ;)

• 19.5.2014  17:34
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Snaží se, ale je to marné... na nově to prostě nemá smysl :D

• 19.5.2014  17:33
    Kluci v akci (TV pořad) (2005)

V akci mi teda nikdy nějak zvlášť nepřišli :D Kluci celkem sympatičtí, lepší než Babicovy dobroty... :)

• 19.5.2014  17:31
    Báječné dorty (TV seriál) (2010)

U tohohle seriálu mám vždycky chuť na sladké!! :)

<< předchozí 1 2 3