Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Skvělý film v hlavní roli s Henrym Fondou. Celý příběh je prostě perfektní. Každá postava je úplně jiná, je to 12 lidí, každý si myslí něco jiného, někteří jsou vůči případu lhostejní, druzí zase ne. Nikdo se z žádným nikdy předtím nesetkal, a přesto se musí dohodnout o velmi závažné věci. Po rozhodnutí v případu odejdou a už se třeba nikdy nepotkají. To mi přijde při nejmenším jako zajímavý příběh :)

Avatar (2009)

Jeden z mých oblíbených filmů. Pandora je překrásná a dechberoucí. Bohužel jsem film neviděla v kině, ale i tak je to úžasný zážitek. Pokud nemáte rádi mimozemšťany, tak budiž, ale tohle byste si neměli nechat ujít! :) Soundtrack filmu je epický! Musím vyzdvyhnout vztah avatarů s přírodou, což mě opravdu oslovilo :)

Sexmise (1983)

Film jsem viděla poprvě ve věku, kdy mi to asi ještě bylo nepřístupno, ale to nemění nic na tom jaká skvělá zábava to byla :D Musím říct, že hlavní dvojice Max a Albert jsou prostě skvostní :D Skvělý nápad, zejména mě zaujali kostýmy a kulisy. Doporučuji zhlédnout :)

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Seriál mě nezaujal tak, jako původí hvězdná brána. Musím uznat, že Dr. Zelenka nemá chybu :D:D

Pán času (2005) (seriál)

Skvělý, dojemný, šílený, vtipný atd.atd. Pokud fandíte sci-fi, musíte shlédnout! Nejlepší doktor byl David Tennant, který byl opravdu fantastický! (Když pak umírá, tak to opravdu rve srdce :( ) P.S.: Neodsuzujte celý seriál podle prvních dílů ;)

Goyovy přízraky (2006)

Dívali jsme se na to ve škole :) Sice životopisné filmy moc nemusím, ale tady se mi líbila atmosféra + to jak to bylo natočeno + režie Miloš Forman :)

Interview s upírem (1994)

Film má dobrou atmosféru, nepřišel mi nějak zvlášť strašidelný a vtáhl mě do děje. Viděla jsem to sice asi před 2 lety, ale stále si z toho hodně pamatuju :)

Marie Antoinetta (2006)

Líbily se mi kostýmy a film mě zaujal.To, že nesouhlasím s tím, jak Marie A. žila je věc druhá.

Zatímco jsi spal (1995)

Docela pěkná komedie :) Možná mi jen trochu vadilo, že se Lucy (Sandra Bullock) tak nehorázně vetřela do jejich rodiny ;)

Budiž světlo (2006)

Tak k tomuto opravdu nemám slov! :D Pro mě prostě jen další střeštěná americká komedie, která pro mě byla ztrátou času! Přetrpěla jsem to, ale víckrát se na to nepodívám! (doufám) :D 1* za ty světýlka ;)