Velkolepé století (2011) (seriál)

Ok no.. Musím se přiznat, že tenhle seriál mě docela chytnul :D Samozřejmě, že se jedná o ,,telenovelu" a že se převážně řeší dění v harému. Seriál je pěkně natočený, nejvíc u mě zabodovaly kostýmy :)

Muži v černém 2 (2002)

V podstatě se jedná o to samé jen s jinou zápletkou. Ale! Film mi naprosto vyhovoval a možná i o trošičku víc než jednička. Nezapomenutelné scény, vtipy, gagy a samozřejmě úchvatný Frank :D Jen mi přišel ten konec na můj vkus trošku moc uspěchaný.

Na Hromnice o den více (1993)

Velmi příjemná komedie, která stojí za to! Úžasný vývoj hlavní postavy příběhu během časové smyčky :)

To (1990) (TV film)

Tenhle klaun mě docela vyděsil a popravdě jsem z toho měla pestré sny ještě dlouho po zhlédnutí. Klauny jsem nesnášela dřív a tohle mě v tom na 120% utvrdilo. Když se na to koukám zpětně, tak to není až takové strašidelné, ale v danou chvíli mě to dostalo. (knihu jsem přečetla)

Equilibrium (2002)

Tenhle film je prostě super! Děj je jednoduchý, místy předvídatelný, ale párkrát překvapí! Atmosféra filmu i jeho soundtrack je naprosto cool. Velice emotivní záležitost, na kterou nedám dopustit! Christian Bale přímo září... no prostě paráda :D

Žralokonádo (2013) (TV film)

Popravdě jsem ani neměla chuť film dokoukat, i přesto, že jsem se ze začátku docela slušně bavila. Naprostá hovadina ve stylu "apokalypsa se dá zvládnout" :D No a to ani nemluvím o animacích, protože ty tam skoro nebyly! :D např. když se žralok vynoří a hladina se ani nepohne, tak pardon, ale tohle je něco! :D Každopádně, už to nechci ani vidět! :D P.S.: horor to teda vážně není, upravila bych to na komedii :D

Návrat do budoucnosti (1985)

Skvělý film, který jen tak neomrzí. Bavila jsem se až do úplného konce. Škoda, že takových filmů není víc :(

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Krása! Tohle je prostě pohádka mého dětství a na krtečka nedám dopustit!! Jako dítě jsem to prostě milovala, zpětnně je to velmi dojemné ;)

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Snaží se, ale je to marné... na nově to prostě nemá smysl :D

Kluci v akci (2005) (pořad)

V akci mi teda nikdy nějak zvlášť nepřišli :D Kluci celkem sympatičtí, lepší než Babicovy dobroty... :)