Báječné dorty (2010) (seriál)

U tohohle seriálu mám vždycky chuť na sladké!! :)

Zakletá Ella (2004)

Je to něco jiného.. místy hodně smutné, jindy jste na nervy z její poslušnosti, potom jste zase naštvaný na toho prince :D Celkem se mi to i líbilo, ale je to moc moc střeštěné! :) Klasický děj dobro vs zlo.

Deník princezny (2001)

Noo... Hodně se mi hnusí chování novopečené princezny, ale tak komedie, že? ;) Nejvíc se mi líbila Hanna fontana, nebo jak se tam jmenovala :D Když se na to někdy dívám, je mi z toho blbě :D

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004)

Proooč?!! Tak dobrej film to mohl být!! :( Nechápu, proč to muselo být tak dlouhé, když skoro od začátku tušíte, co se tam satne! Celý film je jen přitroublé laškování "princezny" a toho chlapa :D Nelíbilo se mi to..

Návrat sedmi statečných (1966)

Prvnímu filmu to nesahá ani po paty! Nevěřila jsem, že to dopadne takhle, ale bohužel :(( Děj mě vůbec nezaujal, takže si z toho filmu vlastně pamatuju jen maálo a jsem za to docela ráda :) Každopádně, pokud jste viděli jedničku, tak se na tohle dívat opravdu nemusíte... nestojí to za to ;)

O statečném kováři (1983)

Upřímně.. když jsem se na to koukala jako malá, měla jsem z toho docela hrůzu (viz. scéna s liškou apod.) Celkově to na mě působí tak nějak smutně.Každopádně... je to pohádka a ty se mají brát s rezervou, ne? :)

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Jojo :) Jako malá jsem to sledovala pořád :D No každopádně je to něco jiného, takže to pro mě bylo úžasné spestření. Akorát mě mrzí, že tu proměnu nemohly kontrolovat :( Jinak je to docela zajímavý seriál, na který se dobře dívá. Pro mladší věkovou kategorii docela ideální (ikdyž dneska lidi koukaj na všechno :D)

Jméno růže (1986)

Musím říct, že atmosféra středověku se v tomto filmu naprosto povedla! Nejen, že tento film je plný ohavných mnichů a prostor, ale navíc je atmosféra středověku doplněna velmi vkusnou hudbou. Musím zde zmínit i skvělé obsazení hlavního hrdiny (Sean Connery), který je naprosto dokonalý! :) Ve všem se vyzná, působí vždy vyrovnaným dojmem a z ničeho si nic nedělá (alespoň tak na mě působil) S ním bych se nebála jít nikam :) ..Myslím, že by si tenhle film neměl nikdo nechat ujít!! :) Doporučuju!

Ať žijí rytíři! (2014) (seriál)

Uznávám, že seriál je naprosto nemožný, ty děcka tam mě hrozně otravovali a o příběhu ani nemluvím :D 2* dávám za kvalitního záporáka a jeho hlášky :D Ničím jiným mě seriál ani nezaujal, bohužel ( jak už to tak bývá :( ) záporák prohrál :(((