Zátah 2 (2014)

snad nejakčnější fiml poslední doby. postavičky se mydlí v jednom kuse a rozhodně to není americký styl - dvě rány pěstí nastříhané do dvouminutové bitky. Za zlámané ruce, nohy, vazy, těla rozřezaná, rozstřílená i jinak mrzačená by se nemusel stydět kdejaký gore movie.pokud nehledáte víc můžu jen doporučit. Ale na dvě a půl hodiny to bohužel vážně nestačí a i když to pořád "šlape", ke konci jsem se přistihl, že už se vlastně nudím. ubrat tedy na stopáži a mohlo dojít i na plný počet bodů byť ve své kategorii asi nemá konkurenci.

Dárce (2014) odpad!

dlouho jsem neviděl tak nablblý film.už samotná myšleka je špatná a provedení je ještě o něco horší. a ze současných teen-existenciálních rádoby chytrých filmů jasně nejhorší. vlastně mě nenapadá jediný klad který lze tomuto snímu přičíst k dobru.

John Wick (2014)

aneb když jen akce nestačí. keenu se sice snaží, střílí, kope, mlátí a zabíjí ale prostě jsem se selý film nudil a nudil a nudil. a když k tomu ještě přidám zápletku - zabili mi psa a rozbili obraz tak já vyvraždím půl města, tak ani hlavní hrdina moc sympatií nezíská. jedno z největších zklamání poslední doby.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

již ničím vyjímečný film který se veze na úspěchu lepších předchůdců.tam kde první filmy hrály na notu znovuobjevení starých hrdinů, tady to už nějak nestačí. a tak zbývá jen stálá akce bez výrazného důvodu, zápletky a závěru.ale co jsem od filmu chtěl, to jsem dostal.( a umělečtí kritici ať koukají na něco jiného).

Doupě (2014)

další naprosto zbytečný remake.na scénáři nezměnili vůbec nic a dokonce si na hlavní roli vezmou stejného herce.alespoň změnili francii za ameriku a trochu přepsali titulky. akční scény nesmyslně sestříhané, jediny skok / úder / zatáčka není zabraný vcelku.prostě chabé. Není důvod proč se raději nepodívat na (znovu) originál než na tento paskvil.

127 hodin (2010)

na to že je film "jen" o chlapíkovi co spadne do díry a tam si uřízne ruku to docela uteklo a dalo se na to dívat. děsím se ovšem jaká témata budou v celovečerní metráži zpracována příště.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

už dlouho mi nebyl hlavní (kladný) hrdina tak strašně nesympatický. většinu času jen utrápeně krčí čelo a posmutněle pokukuje, aby s nasazenou maskou rozhazoval po okolí vtípky hodné tak osmiletého děcka.děj je nějak podivně "spatlaný" protivníci se jen tak střídají , jako by se autoři nemohli rozhodnou, kdo tam bude ten hlavní a celkově to nakonec vlastně nefunguje. a body film dostává vlastně jen za opravdu vydařené triky (byť u v dnešní době to není nic vyjímečného).

Gravitace (2013)

film by mohl být supr pokud bych na něj šel do kina ve 3D. protože o ničem jiném to vlastně není. na pohled pěkné ale jinak o ničem a na malé televizi to prostě nevynikne.

Londýnský gangster (2010)

chvílemi jsem měl pocit ,že se dívám na dva filmy propojené několika postavami a s chybějícím začátkem. a takový pocit mám vlastně stále.byl jsem vhozen doprostřed děje, rozvíjí se nějaký děj, ale proč postavy dělají co dělají jsem ani na konci nezjistil.prostě nijaký a ničím zajímavý film.

Machete zabíjí (2013)

ano - je to naprostá blbost s mizernými triky ,strašlivým scénářem a bez hereckých výkonů.Ale ne tenhle film je třeba dívat se s nadsázkou s jakou byl vytvořen pro diváka který má tehnhle typ fimů rád. Pak se budete smát od začátku do konce protože jinak se na tenhle film ani dívat nejde.

Časové pásmo bylo změněno