Od soumraku do úsvitu (1996)

Začátek naprosto skvělej, ale co měl doháje znamenat ten konec a samej upír? To je jako dívat se na 2 úplně rozdílné filmy v jednom. Tohle zrovna není můj vkus a ze slušného akčního thrilleru se stala docela bezduchá rádoby komedie, která se snaží nasázet do krátkého času co nejvíc krvavých scén. Každopádně herecký výkon George Clooneyho a Quentina Tarantina byl suveréně na 1.

Fantastická čtyřka (2005)

Převedení komiksové předlohy fantastické 4 mohlo dopadnout i lépe. Herecké výkony zde nejsou prakticky žádné a hudbu jsem během celého filmu nepostřehl. Jedinej kdo mi z těch superhrdinů sedl byl záporák Doom a potom z klaďasů Human torch. Alespoň to docela rychle uteklo a nebylo to nejnudnější, každopádně jednou to shlédnout je dostačující.

Grindhouse: Machete (2007)

Už trailer je pěknej nářez a Danny Trejo do role Machete sedí perfektně se svým zjevem.

The Backwater Gospel (2011) (studentský film)

Animace jak z klipů Gorillazz a nebo ze hry Borderlands. Hudba velice vkusná a příběh jednoduchý a dobře udělaný. Pěkněj barevnej nářez ;).

Slimtime (2010)

Semtam tu padla i nějaká vtipnější scénka, ale celkový nápad nestojí zamoc a animace takové běžné.

2001 maniaků (2005)

Dávám jednu hvězdičku a to jen za ty alespoň trochu originální smrti a nějaký slušný holky (.)(.) No komedie to totálně nebyla a pokud ano, tak nevím jaké hovado se tomuhle může zasmát. No rozhodně to nemá daleko od odpadu. Docela ztráta častu bych řekl.

Hotel Transylvánie (2012)

Skvělé animace, občas je tam i nějaká ta temnější, ale stále pohádková atmosféra. Spousta vtipů a plno skvělých postav, které jsem si hned zamiloval. Jediné co mi trochu vadilo byly některé písničky, které byly fakt jako pro děti a nebo náctileté holky, ale tak zkousnul jsem to a dávám plný počet, protože je to překrásný animák. Příběh jednoduchý a perfektně udělaný.

Velká sýrová loupež (1986)

Od mého dětství jsem na tento krátký film trošku změnil názor a už mi nepřijde tak kouzelný, jako když jsem ho jako malej sledoval snad každej tejden. Každopádně dám za plný počet, protože je to pořád pěkná animovaná pecka a navíc je to z naší rodné krajinky ;). Velicé krásný animák, který určitě stojí za shlédnutí a myslím si, že ho většina lidí stejně v dětství viděla i když na to už možná zapoměla.

Robot-monstrum (1953) odpad!

Ultra mega krutá sračka, u které jsem měl nespočetněkrát chuť vypnout film a nebo rozmlátit rovnou celou obrazovku. Stále nové a nové hustokruté hlášky, které prostě nedávaly smysl a přisly odnikaď. Je to jako spojení několika filmů z úplně jiných žánrů. S hrdostí to můžu označit za nejvetší hovadinu co jsem kdy ve svém životě viděl. Každopádně kdyby to bylo určeno jako komedie a nebylo to myšleno vážně, tak tomu dám 5 hvězdiček bez mrknutí oka a označím to jako nejlepší komedii všech dob. Režíserovi musí v hlavě plout dvě hovna, která jak o sebe občas zavadí, tak mu dají nový nápad, který vy.... na filmové plátno.