Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Mně těch 90 minutek rychle uteklo a nebylo to vůbec nejhorší. Nechápu jak někdo může zrovna tomuhle dávat odpad, podle mě je tu podstatně větší množství filmů, co si zaslouží být někde na dně a tenhle mi mezi ně vůbec nezapadá, ale je to názor ostatních. Uznávám, že se vše zakládalo na svalnatých hercích a nebo hezkých herečkách, o tom není pochyb a tudíž ani ty herecké výkony nebyly nic extra, ale pořád to tak nějak zapadalo do celkového filmu. Jinak anakondy tam mají krásnou přírodu.

Bazén (2001)

Tohle se tak nějak celkově nevydařilo, zápletka je hodně špatná a pokud je to založené jen na vraždění, tak to není taky vůbec žádná sláva. Jediný moment, který mi tak nějak utkvěl v paměti je sklouznutí se v tobogánů, kde nakonci je čepel z nějaké mačety :).

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Váhám tu silně nad 1 nebo 3 hvězdičkama, každá chvíle má přesnej opak. Dám kompromis a to 2 hvězdičky, protože zde bylo pár dobrých momentů a pár úplných sraček. Docela se divím jak někdo mohl natočit zároveň něco tak úžasného jako pána prstenů a něco takového. Tenhle film mi prostě nesedl a určitě bych si ho znova nepouštěl, protože bych šel s hodnocením asi ještě dolů.

Botched (2007)

Bavil jsem se celou dobu, příběh perfektní, vtipný to bylo až až i herecké výkony byly parádní a kamera na jedničku. Alfa samec Boris a jeho SPECNAZ tomu všemu šéfoval a dodal tomu filmu tu právou šťávu. Bezesporu jedna z těch slušnejch koukatelnejch komedií smíchaná s hororovými prvky. Jak je již známo v Rusku je VŠECHNO MOŽNÉ!

Godzilla (1998)

100% efekty, 0% příběh, 0% herecké výkony. No jednou se na to člověk podívá, docela rychle to uteče, protože má film spád, ale jinak vše co si pamatuju, je jakýsi drak co běhá po městě a pak se vejde do maličkého metra + šance na pokračování s posledním vajíčkem.

Addamsova rodina 2 (1993)

2. díl už byl o něco horší, protože jsem si nezamiloval tolik ostatní postavy mimo Addamsovic famílii a příběh už taky nebyl to co ten 1. Pořád je to ale moc pěknej film, na který se určitě dá podívat několikrat, alespoň mně to nevadí.

Addamsova rodina (1991)

Krásný černý humor a spousta dobrých hlášek. V tom baráčku bych bydlet nechtěl, natož znát někoho z téhle rodinky. Docela bych to zařadil i mezi rodinný filmeček, protože za horor se to považovat nedá, je to spíš takovej rodinnej celovečerní film. Jinak herci naprosto skvěle vybraní, do těch rolí padli jak ulití a herecké výkony? No paráda.

Pat a Mat - Brusle (1984) (epizoda)

Kéž by šlo vše vyřešit tak, jak to řeší tihle dva blázni. Univerzální vrtačka, do které připnou i kartáč to už je mazec :D.

Pat a Mat - Klavír (1984) (epizoda)

Opět originální nápad jak se vypořádat se stěhováním klavíru do bytu. Nejvíc mě fascinuje to auto, jak si ho vždy postaví na hever a místo kola mu nasadí nějakej pofidérní špalek :D.

Pat a Mat - Vinaři (1984) (epizoda)

Netradiční sbírání hroznů, ono stříhat nůžkama nějaké ty hrozny, to není ta správna sranda, ale mít na to stroj složený z auta a zkumavek to je ono!