Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)

Leslie Nielsen v roli Frenka Drebina opět nezklamal. Velice zábavný seriál plný blbého a "vtipného" humoru. Filmy mi nestačily, tak jsem rád, že jsem našel i tento seriál, který se v ničem moc neodděluje od filmů. 95%

Ropáci (1988) (studentský film)

Krásná 20 minutovka. Moc jsem se pobavil a bohatě mi tahle krátkometrážka stačila na skoro plné hodnocení. Klobouk dolu panu režisérovi! Věta: "a sou v prdelí" ta byla prostě dokonalá.

Roming (2007)

Několik slušnejch nezapomenutelnejch vtípků a velice dobře zahráno od Bolka Polívky, dá se říci, že celý film táhl sám a jako jediný tám něco hrál. Neskutečně nezáživný příběh v podání Romana o romské komunitě. Bylo zde málo dobrých chvil oproti těm špatným.

Jedna ruka netleská (2003)

Velký plus musím udělit Ivanu Trojanovi za skvěle zahranou roli, bez něj by tento film šel poměrně doháje alespoň pro mě. Jinak slušná Česká komedie, pobavil jsem se dostatečně.

Memento (2000)

Netradiční film, který se dá se říct, odehrává pozpátku. Je docela složité sledovat děj od konce až na začátek a podle mě moc lidem tento film na 1. shlédnutí neřekne tolik jako na 2 shlédnutí. Christopher Nolan opět zabodoval dalším filmem a z malého režiséra se stal velký režisér. Guy Pearce zahrál perfektně svoji roli. Pro mě je to za 95%.

Doodlebug (1997)

Mrazivá atmosféra uvedená během 3. minut, to je něco. Některé filmy to nestihnou za celý svůj 2. hodinový děj a tahle malá kravinka to zvládla už během 1. minuty. Pointa filmu je zarážejicí a leckdo si v ní najde svůj kousek pravdy.

Ataque de Pánico! (2009)

Slušná 5. minutovka s dobrejma efektama a vlastně i dějem. Tohle by bylo vděčné téma na na nějakej slušnější film.

Princezna Mononoke (1997)

Jak jinak než z rukou režiséra Miyazakiho. Opět kvalitní podívaná, která mě musím uznat, dojala až k slzám. Nemám k tomu co dodat u mě 100% ;).

Úkryt (2002)

Jodie Foster zase nezklamala v hlavní roli. Moc pěkný film s hódně hustou atmosférou. Od začátku až do konce jsem byl napjatý jak tohle asi dopadne a jestli z toho nevyleze v závěru nějaká kravina, no nevylezla a jsem velice rád. Plný počet!

Mlčení jehňátek (1991)

Naprosto skělá podívaná. Nejlepší horor co jsem kdy viděl. Jodie Foster a Anthony Hopkins stvárnili neskutečně dobře své postavy a nejen oni, ale do filmu mi sedí každá postava. Příběh pro mě na 100%. Napětí se během filmu stupňovalo a stupňovalo a záverečný hon na vraha v tmavé místnosti a s infračervenými brýlemi no prostě lahoda. Takhle má vypadat horor a né že všude stříká krev a diváci se na ty nechutnosti ani nemůžou dívat o tom horor není, je to o tom napětí a momentu překvapení, kdy vyděsit napjatého diváka. Velký údiv tento film!