Gran Torino (2008)

Pro mě to prostě byla tuctová podívaná, ničím speciální. Nemůžu si pomoct, ale jen že tam hraje Clint Eastwood a všem se to hrozně líbí tak na mě to nezapůsobilo. Přišlo mi to jako obyčejnej film ani ta zápletka mi nepřišla 2x skvělá. Opravdu mi jednou stačil tenhle film po 2. bych už se na něj určitě nedíval. 50% za mě.

8. míle (2002)

Netradiční filmek s Eminemem v hlavní roli. Zahrál to parádně to musím uznat. A instra a beaty neměly chybu. Opravdu pro mě příjemné překvapení. Bohužel se příběh z hlavy hned vytratí a jediné co zbyde jsou ty battly.

Beyblade (2001) (seriál)

Každé ráno jsem se rád na jednotlivé díly podíval, přesně mezi digimony a pokemony :D. Zní to šíleně, ale jako malej jsem tohle hrozně hltal. Celá základní škola měla bejblejd a všichni s tim frčeli o přestávkách, prostě to byla část mého dětství.

Digimon (1999) (seriál)

Dám jednu hvězdičku a to jen proto, že jako malej jsem se na tom sem tam díval, ale takový hodně slabší odvar pokemona. Tohle už bylo prostě moc.

Pokémon (1997) (seriál)

Však to byla část mého dětství, na tomhle jsem taky vyrůstal a docela si připadám zdravý. Byla sranda sledovat každý víkend v 7 hodin ráno tyhle kreslené kravinky :). Většině diváků to nic neřekne, ale v té době to byl pro ty menší opravdu hit.

Černá zmije - Černá zmije IV (1989) (série)

Poslední série černé zmije, která mi přišla nejvtipnější. Líbilo se mi konečně dostatečně prostředí i všechny zápletky v dílech. Tim McInnerny alias Darling suveréně nejpovedenější jméno.

Černá zmije - Černá zmije III (1987) (série)

Konečně se podařilo černé zmiji dostat na vrchol. Taky už bylo načase po těch dvou sériích. Tahle 3. série neztrácí vůbec nic na lesku ani vtipu stejně jako ty minulé. V každé sérii se snaží černá zmije obejít pravidla a to tak, že velice humorně. Pořád stejné postavy, které jsou prostě správnou volbou.

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

Vychytralí Edmund a jeho přítel Percy spolu se sluhou Baldrickem a krásnou, ale praštěnou princeznou. Úžasné nezapomenutelné epizody, kde se postupně vyvíjel i příběh. Konec mi přišel trochu blbý, ale to nic nezmění na plném počtu bodů.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Vynikající start pro Rowana Atkinsona jakožto Black adder postavu ;). Nahrávky jsou v docela bídné kvalitě i na to, že to bylo v roce 1983. Setkáme se zde s prvními postavami, které nás doprovázejí od první až po poslední sérii a mění postupně role a jejich funkce. Jediné postavy, které zůstávají nedotčeny jsou pokaždé Black adder a jeho sluha Baldrick. Takovéhle kvalitní seriály s kvalitním anglickým humorem mi v dnešní době poněkud chybí a bohužel nic je nemůže nahradit.

Father Ted (1995) (seriál)

Vzhledově seriál vypadá o hodně starší než kdy je natočen. Mně se tento místy černý humor líbil. Jednotlivé díly byly parádní. Jednou bych chtěl mít tričko I shot JR :D.