Podfukáři (2013)

Pěkně mysteriózní! Pěkný film, má to grády.........kdo má rád tenhle typ filmů, tak ať si rozhodně nenechá ujít lepší verzi a tou je bez pochyby Dokonalý trik!

Prohnilí proti prohnilým (1990)

Ano je to vážně slabší díl, ale pořád vtipný a milý a já prostě nemůžu jinak, než hodnotit pěti bo co už jiného tak milého a vtipného, než tohle???

Prohnilí (1984)

Komedie na velké úrovni! Po shlédnutí třetího dílu, jsem se mrkla na první dva a musím uznat, že všechny jsou zkrátka úplně super!!!!!

Padesát odstínů šedi (2015)

Chlapi pryč! Toto je pro dámy! Pánové nechť se spokojí s jiným typem filmu. Jinak příběh moc krásný, kdo četl nebude rozhodně zklamaný. Kniha je erotická......Stín je sadista.......ale řekla bych, že film je spíš romantický, než erotický.

Kult hákového kříže (1998)

Tak toto bylo pro mne veeeeeeeeelkééééééééé peklo! Začátek tohoto snímku doopravdy masakr.........konec tohoto dramatu snad ještě větší masakr.....zkrátka kdo neviděl, prohloupil :-)

P.S. Miluji Tě (2007)

plakala jsem, plakala jsem, plakala jsem........toto je velmi vkusná romantika, na kterou (troufám si) se mohou podívat i pánové.

Láska nebeská (2003)

Tak co dodat? Snad jen, kdo neviděl, tak at se podívá!!! Moje nejoblíbenější část je s Colinem Firthem..........ten nikdy nezklame. Ale musím uznat, že ani Bill Nighy a Hugh Grant mě nenechali chladnými :-)

Pryč od pece (2013)

SUPER SKVĚLÉ HERECKÉ VÝKONY!!!!!!!!!!!!!!!!! Co se jich týká, hodnotím 5ti hvězdičkami. Snímek je však průměrný (zřejmě jsem několik takových filmů už viděla), místy zdlouhavý a chvilkami nudný. Nicméně rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami. Dala bych 3,8 :-)

Trust (2010)

Co tohle mělo být? Chtělo se mi místy až zvracet, strašný blábol tento film. Hrálo si to na drama, které ve skutečnosti dramatem vůbec nebylo. Líto mi bylo možná té matky, ta jediná asi chápala co se vlastně děje! Dala bych odpad, ale zase až tak děsný to nebylo :-)

Dokonalý trik (2006)

Je to super podívaná, super herecké výkony! Musím se ale přiznat, že ne všechno jsem pochopila! Rozhodně toto není ztráta času. Je to ale určitě film, u kterého se musí přemýšlet! Doporučuji. Váhala jsem mezi 4 hvězdičkami a 5. Nakonec proto, že to mám v hlavě, dávám pět!