Narcos (2015) (seriál)

Nejvíc nejvíc nejvíc!!!!! Nemám žádnou výtku!!!👌👌👌👍👍👍👍🔝🔝🔝🔝🔝🔝

Padesát odstínů temnoty (2017)

Pan Grey 😍😍😍😍😍😍opravdu top. A to je asi všechno 😝👎👎👎👎👎 Proti jedničce velké zklamání. Opravdu až priiiiiiliš romantické (dokonce i na mě). Jediné co se dokonale povedlo🎸🎹🎤🎺📻, je hudba!!!!

Letos nepeču (2010) (TV film)

Opravdu nehorázně ubohý.....

Cestující v dešti (1970)

Super začátek! Ten psychopat na začátku opravdu masakr. Nechtěla bych ho nikde potkat. Moc jsem se těšila co bude dál. Jenomže z napínavého začátku se stalo cosi, co nedokážu ani popsat. Dokoukala jsem, protože jsem si myslela, že se nakonec stane něco opravdu wow. Nebýt Bronsona, ani bych to nedokoukala.....

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Revenant je určitě jeden z TOP filmů, které jsem kdy viděla. Úžasná krajina (místy možná až moc ponurá), úchvatné herecké výkony... (Toma jsem ze začátku vůbec nepoznala)....bo jestli se herecky Leonardovi něco povedlo, tak tohle. Sice toho ve filmu moc nenamluvil, ale když promluvil, tak horově :-D. Bohužel jsem chvilkama měla pocit, že je z něj nesmrtelný kosťa, ale nakonec jsem za to vlastně ráda. Co bylo na filmu vůbec nejlepší, byla hlavní scéna a to je ta s medvědem.....absolutní efekt TOP...opravdu TOP úchvatná scéna, která mě přinutila těšit se na celý film, a která ve mě opravdu něco zanechala!!! Co mě hrozně nebavilo, byly flashbacky - mohlo jich být méně. Dávám tedy jen čtyři hvězdičky. Pátou bych dala, ale jedině za toho medvěda!

Fakjů pane učiteli (2013)

určitě dámy koukejte!! Už jen kvůli Elyasovi!! Já se po dlouhé době pobavila, ačkoli zrovna nemám v oblibě komedie podobného žánru.

Nymfomanka, část I. (2013)

Tak nějak nevím, jak to okomentovat. Nebudu to nějak extra rozvádět, ale za mě jednoznačně přemedializovaný erotický blábol o ničem. Absolutně nechápu, jak se k tomu známé tváře vůbec mohly propůjčit!!! Je teda fakt, že jsem neviděla druhý díl, ale přiznám se, že po shlédnutí prvního na něj ani nemám chuť. Zkrátka si to hraje trochu na porno a trochu na drama. Nějak to ale nevyšlo.

Láska všemi deseti (2012)

Jednoduše krásný, milý, roztomilý a mimořádně skvostný.

Temný případ (2014) (seriál)

Dala bych pět, ale proto, že první tři díly byly "o ničem" a hoši jezdili pořád někde autem a vedli "zajímavé" debaty "o něčem", tak proto nedám pět. Kdyby seriál nebyl takto vysoce hodnocen, sledování bych vzdala. Nicméně si myslím, že v závěru pět hvězdiček seriálu odpovídá. Herci se bravurně ujali rolí a musím říct, že oba skvěle (i když se shodnu s většinou, že Matthew byl krapet lepší). Na závěr musím dodat, že mám temný případ stále v hlavě! Je tedy klidně možné, že své hodnocení za pár dní přehodnotím a upravím to na pět :-)