Příští tah (2017)

Lukáš Groš a jeho režisérky, scénáristský debut se moc nevyvedl. Nehodí se mi do akčních filmů, myslí si, že když nahodí tvrďáckej ksicht, že se z něho všichni posadí na prdel a čekají na jeho příští tah. Dávám 20%

Bronson (2008)

Bronson byl kus chlapa, který chodí rád obnažený, mladí bezdůvodně lidi a má rád bůček. Dávám 60%

Mladý gangster (2018)

Matthew opět ukázal, že zahraje cokoliv tady zahrál roli fotříka, který je k ničemu a má jen svoje drogové kšeftíky a sere na svoje děti. Mimochodem ten jeho účes byl otřesnej. Jeho mladej syn Ricky, jde trochu v jeho stopách, ale jede trochu větší gangster bomby. Dávám 60%

Ve jménu krále (2007)

Na tu dobu bych očekával už vybroušenější triky. Skřety šlohli z Pána Prstenů a divím se, že postavy Jasona neustálým nazýváním "Farmář" nenaběhla žíla a nerozdával smrtící chvaty. Dávám 45%

Mrazivá pomsta (2019) odpad!

Sorry Liame, ale tohle ti nesedlo. Analýza záporných postav byla nudná jako jejich samotný charakter žádna nebyla zajimavá spiš stupidní a zbytečná. Tohle bylo v kině, haha. Odpad!

Olověná vesta (1987)

Výcvik s Hartmanem ve výcvikovém středisku byl špicovej hlavně jeho vyvrcholení a připoměl mi výcvik se Seržantem ze hry Vietcong hlavně tím hláškováním a žádným šetřením kupou sraček, což jsou v jeho mluvě vojácí. Druhá část ve Vietnamu už mě nebrala a působila na mě jako kdyby tam připojili úplně jiný film. Už tam nebyla žádná pokora k velitelům a každej si dělal, co chtěl škoda. Dávám 60%

Dáma v kleci (1964)

Ženská je ve svém domě uvězněná v papírovém výtahu asi 2 metry nad zemí a nemá odvahu skočit dolů kvůli operaci kyčle. Její problém a nedivím se, že mladej utekl. Dávám 70%

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Na tu ženskou ty zbraně a styl bojování nesedělo. Nevím asi špatný výběr herečky jinak to bylo až moc neuvěřitelné na jedno podívání ok, ale nic víc. Dávám 40%

Zhan lang 2 (2017)

Čongové po druhé tady už hlavní šikmooký hrdina tolik výrazný nebyl a už jsem vědělo, co od něj očekávat. Frank gril jako záporák to v tanku rozjel na výbornou. Dávám 60%

Čan lang (2015)

Čongové, neumí filmy, jo? Tady se ujali válečného parádně dokonce se mi líbil více než od Amíku. Sice tam jsou některé věci okopírované, ale kde brát pořád inspiraci. Scotte máš štěstí, že nejsi psanej na prvním místě v rolích. Dávám 70%