Čarodějův učeň (2010)

Měl jsem chuť na nějaký lehčí žánr, tak jsem si vybral tohle. Celkem příjemná zábava, pro děti řekl bych naprosto ideální. Čekal jsem, že to bude vtipnější, ale je to mnohem záživnější než Harry Potter. 65%

Černá labuť (2010)

Celé to prostředí, labilní dospělá baletka bydlící s maminkou v růžovém pokojíčku, tanečnice, co se mezi sebou nesnáší, to vše na mě působilo tak depresivně, že se do tohoto divného světa baletu nechci vracet, takže se na tento snímek znova už nespíš nikdy nepodívám. Ale technicky to bylo bezpochyb zvládnuto dokonale. 60%

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Docela se divím, že v našich malých národech je spousta lidí s nevšedními talenty. Trochu jsem se bál, že bude samý zpěvák a tančník. Bílá a ten Slovák v porotě fajn. A Kraus ještě o třídu nad nima. Nikdo jiný neumí prohodit buranskou poznámku tak inteligentním způsobem, aby neurazil. Takže myslím, že se Got talent celkem vydařil i když na americký a hlavě britský to nemá. No a srovnání Nova - Prima je myslím dost jasné - hlavně tady na CSFD. 60%

Ďábel (2010)

Od prvního traileru jsem se strašně těšil a říkal si, jak u sledování Ďábla budu vyděšený k smrti. Bohužel ani chvilku jsem se nebál, což je pro mě jediný mínus. Herci, scénář, kamera všechno se mi líbí a nemám tušení, co je tím faktorem, co mi tam chyběl, abych se bál. Každopádně jsem spokojen. 80%

Dantovské peklo (2010)

Neuvěřitelně krutý animovaný film, velmi bohatý na fantazii autorů. Přišery byly víc než povedené, stejně jako rozhovory postav. Velice jsem se bavil a často jen zíral s otevřenou pusou, co se na té televizi děje 80%

Devil's Playground (2010)

Alternativní název by mohl být Parkour zombies. 60%