Tajemství starého hotelu (2011)

Ti West vůbec neřeší nějaký příběh. Kdo, co, koho a proč. To mi malinko vadilo, film skončil a já pořádně nevěděl, co se stalo. Ale chápu, že to byl nejspíš záměr a pokus natočit Haunted House trochu jinak. Mrtvá nevěsta taky neměla zrovna děsivou masku, připadala mi skoro odbytá. Několikrát jsem byl napnutý a jednou možná i husí kůži, ale celkově jen lehký nadprůměr. Sara Paxton se v posledni době naladila na hororovou vlnu. Jen tak dál. 65%

Blood River (2009)

Ze začátku mě "boží messenger" svými kecy dost nebavil, ale čím dál jsem ve stopáži pokročil, tím jsem si ho víc zamiloval. Asi bych ale úplně vypustil úvodní motelový trest a věnoval se výhradně hlavní dvojici (trojici). Tím by se zároveň zkrátila i ta na horor šílená délka. Motiv výborný, herci, jak už jsem říkal hlavně Joe, fakt špica. Někdý bych opravdu rád navštívil takový opuštěné pouštní městečko, samozřejmě za jiných okolností :D. Spokojenost 70%

Rudý škorpion (1988)

Povedené akční béčko, škoda formátu 4:3. Dolph je se svou atletickou postavou, dvěma metrama, ostrými hranatými rysy obličeje a blonďatými vlasy neskutečná osobnost (nemluvě o jeho charakterních a inteligenčních vlastnostech, o kterých málo kdo ví) . Měl dobýt akční áčkovou hollywoodskou scénu. Škoda, že je jeho kariéra tam kde je. Rudý škorpion není až tak nekompromisní akčňák ze staré školy jako třeba Delta force nebo Komando, ale zkouší zahrát i na emociální stránku a duševní hodnoty, což chápu, že někomu nesedne, obzvlášť ve filmu s Dolphem Lungrenem, u mě to celkem fungovalo. S IMDB hodnocením 4,3/10 jděte do háje. 65%

DeadHeads (2011)

Zombie roadtrip, ale tentokrát cestují zombíci. 60%

Drive Thru (2007)

Pořádný hudební nářez s cool záporákem, který se vždycky vydává vraždit za rytmu těžkého rocku a heavy metalu. Po dlouhé době v nějakém filmu dobře fungovaly zrychlené záběry. Gore bylo dost, akorát si klaun mohl nechat tu masku po celou dobu. 60%

Vlkodlak (2010)

Look, atmosféra i masky a efekty - to vše bylo vyšperkované k dokonalosti. Stylizováno, aby to připomínalo staré filmy - to mám rád. Řekl bych, že poměrně i děsivé, aspoň mě připadalo strašidelné i to, jak Anthony jedl jablko. Jen trochu dlouhé. Jeden z lepších vlkodlačích filmů. Překvapení a spokojenost. 71%

Austin Powers: Špionátor (1997)

Koncept škaredého sex idola je skvělý. Miluju ty ohambí zakrývající scény! 71%

Sexy ptáci (2001)

Humor žádný, nechutností až moc. 35%

Poslední panic (2010)

Jako studie dospívání v současné době dobré. Jako komedie moc ne. 45%

Bucky Larson: Zrozen být hvězdou (2011)

Páni, written by Adam Sandler, ale chápu, že Adam už má dneska takové jméno, že si v takové hovadině hrát netroufl. Ale co Christina Ricci? Začala brát drogy nebo co, že herečka, která hrála pro Allena kývla na takový scénář? Ale ať jen nekritizuju, určitě to není na IMDB Bottom 100 (#97 k 01/2012) a dokonce jsem se asi dvakrát zasmál. 30%