Noční Show Craiga Fergusona (2005) (pořad)

Jeden z lepších ani zdaleka. Nejlepší! Jeho přirozenost při rozhovorech mě osobně baví víc než Conanova snaha o humor. Ale Craig je i přesto stejně ujetý. Ale to co sem s i zamiloval jsou monology a maňásci. Monology od Craiga vás donutí smát už jen při pohledu na to jak tam tak stojí a kouká.

Tři veteráni (1983)

Tahle pohádka přinesla do česka věc, která českou filmografii úplně změnila a ta věc je komediální pohádka po tomhle je to třeba anděl páně, tajemství staré bambitky, lotrando a zubejda ale nic nemá na uplně první českou komedipohádku tři veteráni. Tady se to vážně povedlo. Výborné vtipy, herci ( hlavě RH), příběh a písnička. Takže pro mě je to s čerty nejsou žerty nejlepší pohádka.

Pomoc! (1965)

HUDBA-geniální Beatles co jste čekali HUMOR-tady to je dost ošemetná situace, určitě máme víc anglického humoru než v Perném dnu, ale někde to neni zas tak moc..... PŘÍBĚH-tady je první ale snesitelný zádrhel, provedení nápadu je podle mně perfektní, ale nápad už tak dobrý není, možná by to chtělo něco jiného se stejným druhem ale na nic nemůžu přijít HERECTVÍ-tohle možná dělá chybu humoru, přednes beatles není tak plynulý jako v perném dnu a možná proto si to nezaslouží 5 ale 4.

Spartakus (2010) (seriál)

Tak po shlédnutí seriálu vás přepadne otázka mělo to bejt o gladiátorech nebo porno. Je to sice skouknutelný ale na víc jak 3* to nemá.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Tohle je prostě otřesný ..... udělat "komedii" o zpívání a škole je trapas trapas trapas.....opravdu bych se na to nedoporučuju koukat...ZÁKLADKA se aspoň snažila o humor tady se na to vys--li!!!

Základka (2012) (seriál)

ANO, žádné velké umění se tady nekonalo ale aspoň pokus o vtip tady byl ( a někdy i velmi povedený )....oproti Gymplu to je megadílo a to hlavně proto že to neni seriál typu ulice a cestdomu což Gympl je....a šedivý pozadí si to nezasluží

Dnes neumírej (2002)

Tento film se mi líbil jako malému, jako dospělému se mi ale nelíbil... stejně jako se nelíbil mému dobrému kamarádovi Tondovi Pospíšilovi.

Blázni ze stadiónu (1972)

Nejlepší bažanti. Ujetá komedie plná francouzkého humoru, bezchybný.

Méďa (2012)

MacFarlane je úžasný jak jako režisér tak jako dabér. Jedna z nejlepších černých komedií. 87%

Blbec k večeři (1998)

Geniální francouzká komedie, u které se budete smát až do konce.