• Krátkometrážní

Arrow - Ostrov Lian Yu (2017) (epizoda)

Takhle má vypadat finále sezóny! Boží cliffhanger na konci, tak jen doufám, že v další sérii kvalita vydrží..

Jděte mi do háje! (2014) (studentský film)

Hromada hezkých kompozic, ale po první minutě se jakýkoliv příběh vytratí a už nevrátí. Pokud to bylo kameramanské cvičení, tak svůj účel splnilo.

Jak svět přichází o básníky (1982)

Pavel Kříž měl v životě největší štěstí v tom, že se proslavil filmem, kde nevadilo, že vůbec neumí hrát.

Legendy zítřka - Land of the Lost (2017) (epizoda)

Když si tvůrci nedělají prdel z historie, hned se na to kouká líp. Ale líbačka s počítačem? Seriously?

Arrow - Kapiushon (2017) (epizoda)

Konečně jsem v tom zase měl ten feeling jako během první a druhé série :) Jen tak dál!

Arrow - Šachmat (2017) (epizoda)

Hezky nám to začíná houstnout, konečně mě tahle série začala pořádně bavit. Adrian je správnej hajzlík, trochu ve stylu Jima Moriartyho zkříženýho s Kill Billem.

Ikarie XB 1 (1963)

Je naprosto úžasné, že před všema těma odyseama a stárvórsama u nás vzniklo něco tak úžasného, najmě za bolševika. Kde jsou ty časy, kdy se československá kinematografie mohla měřit se světovou...

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

Největší smích sklidila ta debilní hudba :D Prej "drama/*psychologický". Jedinou věc, kterou to má společnou s psychologií, je akutní potřeba lobotomie, aby mě to na zbytek života nepoznamenalo.