• Krátkometrážní

Pidiobři 3D (2014)

Naprostá paráda. První 3D film, který mě opravdu nadchl a využil všechny možnosti tohoto formátu. S otevřenou pusou jsem sledoval kamerové orgie; nechápu jak se jim to povedlo takhle úžasně natočit a ještě tam nacpat příběh. Prostě paráda. Pokud nějaké kino ve vaší blízkosti ho má v programu, určitě doporučuji zajít. (např. Bio Central v Hradci Králové)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Slátaná ptákovina bez děje, který je tak hrozně snadno předvídatelný, až se mi z toho dělalo špatně. Když ten černej týpek řekne, že už nemůže v životě sednout do toho robota, protože by umřel, tak mi bylo hned jasný, že přesně to udělá... a hle! Za pár minut si to tam už štráduje. Tenhle film absolutně ničím nepřekvapil. Kvalitní CGI je u tak velkých produkcí už samozřejmost, rozmlácený velkoměsta a potuněný Godzilly taky už nejsou nic novýho, tak na co se mám sakra koukat? Guillermo, Guillermo, do čeho ses to uvrtal. Na dvojku vám kašlu a jdu si na spravení chuti pustit Sráče - ehm - Strážce vesmíru.

Rammstein: Pussy (2009) (hudební videoklip)

Tohle porno MÁ ale dobrej soundtrack!

Cinema Tipy (2015) (pořad) odpad!

Dost trapná reklama na Cinema City a strašní moderátoři.

Paranormal Activity 2 (2010)

Film je to sice fajn, ale VŮBEC to není strašidelné. Možná tak v poslední půl hodině se začalo něco trošku dít. Nechápu, jak to mohlo vydělat tolik peněz.

Sexy tým (2006) odpad!

Nechápu. Ani ty bikiny to nespraví.

Marťan (2015)

Z námětu vytěženo maximum, režie super, film je překvapivě vtipný :) Ale dost mě nasralo, že Sean Bean nezemřel. To prostě nepřekousnu.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

SPOILER! Jediná škoda je, že jsem si už od začátku říkal, jestli ta fotka nebude v té peněžence. A bohužel jsem měl pravdu. Jinak mě film opravdu dostal, zvlášť co se týče kamery, především tedy záběry z Grónska a Islandu.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015) odpad!

Čekal jsem něco nechutnýho. Ani nevím, jestli jsem to dostal. Co je na filmu nenechutnější, je asi příšerný herectví Dietera Lasera a vůbec celá jeho postava, která je tak blbě napsaná a blbě zahraná, že mi z toho bylo víc na blití než z uřezanejch koulí a končetin... Přitom jeho vzhled a figura jsou dokonalý do takovýho filmu, ale to prostě on neumí prodat! Jedinýho obstojnýho herectví jsem se dočkal pohříchu jen od Bree Olsen a svým způsobem od Erica Robertse, přičemž vůbec nechápu, jak se do takovýho filmu dostal. (Po zhlédnutí jeho profilu jsem ale zjistil, že hraje v čtyřiceti takových sračkách ročně.) Atmosféru film neměl žádnou, snažil se to dohnat nechutnýma scénama, ale těch tam taky moc nebylo - možná na papíře to panu režisérovi asi vypadalo líp. Technicky to ale třeba není úplně špatně natočené, ale ničeho zajímavého se tam nedočkáme. Hudbu jsem nezaznamenal žádnou, kromě pár variací na americkou hymnu. Co ale definitivně zabilo film (mimo p. Lasera) byl konec. To jsem nechápal víc, než Bossovo neustálé řvaní. Jo a Tom Six byl v tom filmu taky trapnej.

Constantine (2005)

Atmosféra pekla připomínala Devil May Cry. A to se mi líbí. Vůbec celá atmosféra filmu mě dost chytla. Keanu Reevesovi a Rachel Weisz to spolu dost ladilo, i přes některé nedostatky je to super film. (Komiks neznám, jen jsem narazil na seriál.)