• Krátkometrážní

Flash - Duet (2017) (epizoda)

"Chtěl jsem vám jen dát lekci." WTF?

Arrow - Obavy ze zbraní (2017) (epizoda)

Tak tahle epizoda byla prakticky výhradně politickou agitkou proti americkému přístupu k vlastnění a používání zbraní bez jakékoliv souvislosti s příběhem seriálu... Jediná zajímavá věc byl "origin" story Wild Doga, jinak celá epizoda v zásadě o ničem.

Spojenci (2016)

Ani sekundu jsem jim ten růžovoučký vztah nevěřil. Marion mám sice rád, ale když konečně chcípla, tak jsem si jen říkal, že jí vycáklo nějak málo mozku. Brad Pitt má celej film jen jednu hereckou polohu, takže kdybyste před něj místo mrtvoly jeho ženy dali velice chutný sandwich, nezahrál by to jinak. Mimochodem, ta pasáž na konci s tím dopisem - to snad jen honili čas, aby jim to vyšlo do těch dvou hodin, ne? Já bych to ukončil hned po explozi kečupu. A ty titulky jim asi dělala nějaká uklízečka, protože žádný svéprávný střihač/titulkář by to takhle neudělal.

Sebevražedný oddíl (2016)

Tenhle film zabili producenti. Žádný svéprávný režisér (čímž David Ayer je) by tohle ven nepustil.

Legendy zítřka - Turncoat (2017) (epizoda)

Tenhle díl byl přeplácanej blbostma. Třeba Nate a Amaya, že se dali dohromady, to mi prostě vůbec nesedí. Že Jax nechá jen tak pro srandu Ripa jít a ani mu nesebere kopí, to jsem fakt nežral. Trochu snahy do té scenáristiky!

Flash - Untouchable (2017) (epizoda)

Konečně nějaký emoce od Joa, takže jsem poprvé panu hercovi věřil. Jinak Julian a Caitlin? Proboha proč?