BarGoldstein

BarGoldstein

okres Praha

• 16.5.2017  00:09

Poměrně přesvědčivý Martin Landau, který má lví podíl na výsledných dvou hvězdách. Ostatní herci jsou jen taková košťata v teploušské burlesce, kde nic nedává smysl, všechno je idiotsky zpomalené a SS-mani zde dokonce konají službu celníků.

• 4.5.2017  23:44
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

co z toho tak vysíráte? dyk je to na úrovni růžovky! Saula hraje blb na úrovni Luďka Soboty a zbytek je taky fuj!

• 4.5.2017  23:39

špageťáci mívali co říct, dnes už točí jen reklamy na nudle...

• 4.5.2017  23:36
    Anthropoid (2016)

dabovali to idioti nebo kreteni?

• 4.5.2017  23:26

Bezzubá teploušská sračička. Vrah je i po 33 letech blazeovanej jak ta hrouda sádla na Hradě a Lesbit by chtěl bejt vostrej maník a je jen uzlíček nervů, o kterej se furt pokoušej mdloby, páč se včera zase ohavně zcákala Guinessem a nějakou pochybnou lavórovicí!

• 29.4.2017  00:36

Dobrý, spíš tři a půl. Ještě že to nenatočila maďarská banda, to by z toho byla stejná teploušská burleska jako Saulův syn.

• 29.4.2017  00:28
    Odsun (2010)

Ať už nepojídají tolik žab..

• 27.4.2017  20:15

...až na ty dva retardy dobrý!

• 27.4.2017  19:40
    Žid Süss (1940)

Čekal jsem větší propagandistickou masáž, záplavy zprzněných dcer německého národa, podřezané hošíky v roztržených Lederhosen, potřísněných židovským spermatem, vysáté do poslední kapičky krve. V tom mě Kulhavej Pepek dost zklamal. Film sám o sobě je hloupočká vyprávěnka poplatná své době, herci přehrávají jak na divadle, především ústřední představitel Voppenheimera je slizčí než Krastyján, když slintá nad Adinou nebo Natašou.

• 10.4.2017  17:28

Pěknej biják! Poté co jsem si minule převrátil vnitřnosti naruby u http://www.csfd.cz/film/132090-hezke-vesnice-hezky-hori/komentare/ jsem opět ve své bezbřehé blahosklonnosti vzal Jugoše na milost a zkusil jsem tento kousek a dobrý! Má to hlavu a patu i nějaký ten příběh, Rebeka je oslnivá a zřejmě jediná Balkánka, které přišlo divné, že každé třetí slovo jejího muže je "pička" nebo "kurac".

• 5.4.2017  13:19
    Iron Sky (2012)

Správná zhovadilost! Finové jsou moje krevní skupina!

• 5.4.2017  07:05

Po shlédnutí cca 40 min děsivá nesourodá sračka bez děje. Hodně se tu, jako ve správném jugošském filmu, pičkuje, ale to asi stačí jen pro tupější část populace, sledovače Babovřesk a Růžovky! Dnes večer si tedy 8x vyhonim a s lahví té nejsilnější pálenky zasednu se zaťatými zuby k televizi a slibuju, že se pokusim to dokoukat! Fuj! Film je jednoznačným důkazem toho, že Jugoslávci nepatří do Evropy! Ke všemu je to přikrášlené faktem, že zrzavá americká novinářka byla ušetřena pěkného srbského gagngbangu do všech tělních otvorů přirozených i nově vytvořených!

• 4.4.2017  21:21

Seveřani po dlouhé době opět bodujou! Na chvíli zase odhodili natáčení filmů o buzerantech a Švédech s hubou černou jak spálenej špekáček a natočili film, u kterýho se člověk od začátku do konce baví a nemodlí se, kdy to skončí a nemusí se tahat za vocas!

• 1.4.2017  01:14
    Jesse James (1939)

Úplně vidím bandu upocených homosexuálů v síťovaných nátělnících jak tančí kolem dřevěného falického totemu a sledují scénu setkání syna s otcem. Při jejich tanci se čvachtavý zvuk jejich konečníků rozléhá široko daleko.

• 28.3.2017  22:57
    Bestie (1988)

Sladká Americká sračka pro vymaštěné blby. Kdyby bojovali roztočenými chlupatými varlaty ať už kozlími nebo vlastními, bylo by to záživnější!

• 25.3.2017  21:35
    Hon (2012)

Čistě brutální, tísnivé, dokonalá hrůza..

• 20.3.2017  18:14

Prd informace, jen oslava kopulovani s ovcemi a kozami!

• 19.3.2017  07:56

Kýbl ubrečenejch sraček s hysterickou krávou v čele! Macháček je lepší zloděj dětí!

• 19.3.2017  01:20
    Orel Eddie (2016)

Film odsuzuje hnus buzerantů a to se mi líbí!

• 19.3.2017  01:14

Chvíli jsem uvažoval o plném počtu, Ove je sakra sympatický zmrd! Možná bych i dal, ale neměli tam nacpat tolik čistých Švédů, především však mohli diváka ušetřit čmoudského prdelního milovníka!

• 19.3.2017  00:58

Slibně rozehrané, ale od půlky na mě šel neodbytný pocit, že si banda zavilých buzerantů vyrazila do Podolí vočumovat buchty.

• 18.3.2017  14:03

...pokračování ubohosti...

• 18.3.2017  14:02
    Temný rytíř (2008)

Vrchol ubohosti tohoto světa! Komu se to líbí, je ubožák!

• 12.3.2017  15:48

Film s obrovským potenciálem, kde se ovšem děje úplná píča, protože to natočil nějaký dementní unylý Brit.

• 12.3.2017  15:41
    Funny Games USA (2007)

Sračka všech sraček, to jsou lepší Homolkovi! Vydržel jsem asi 12 min, resp. přesně do chvíle než jeden z pokusů o herce začal oslovovat i mně skrz obrazovku! Tato podobnost s komoušskejma estrádama s Pepou Dvořákem mi zvedla tlak na 250/200 a musel jsem to vypnout!

• 6.3.2017  16:35

teploušské, prvoplánové...

• 1.3.2017  23:53
    Saulův syn (2015)

Nechápu jak tvůrci filmu ze země klobás a bezva pornohvězd dokázali nacpat do tak krátkého filmu tolik nesmyslů a tupého zírání! Hlavní roli dostal hráč pokeru v životní formě. O kretenismu scénáře snad jindy.

• 27.2.2017  23:29
    Žraločí masakr v Jersey Shore (TV film) (2012)

Už jsem viděl celkem dost žralokových filmů, ale tenhle je jednoznačně nejdebilnější, především je absolutně nestravitelná Ústřední parta, která se kromě běžné totální debility vyznačuje absolutní absencí jakékoliv sympatie. Prostě mě ty kreténi vod začátku srali!

• 16.2.2017  20:54

Kdyby tenhle film uměl sát pyj, vzal bych si ho za ženu.

• 16.2.2017  18:36

Já osobně bych oba ty dementy voddělal hned na začátku a tuhle nanicovatou pohádku pro teplouše ze Západu, Středu i Východu by vůbec nebylo potřeba točit. Chápu, že americká historie je krátká, tudíž obsahuje poměrně málo lidí velkého formátu a je tedy potřeba oslavovat a mýtizovat každého obvodního buzeranta, vraha, hochštaplera a obecního blba, ale kurva naučte se to aspoň dělat nějak záživně!