Podnikavá Joy (2015)

Film se silnými i slabšími okamžiky. Jako celek velmi dobré, nicméně místy poněkud roztržité. Za mne 65%.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Příšerná Bučková co neumí zpívat ani jako náš kocour, tupý vtipy, vulgární a oplzlé scénky, dialogy pod bodem mrazu. Je to sračka a odpad v jednom. Jinak to nazvat nelze. Udivuje mne, co jsou naši herci schopni absolvovat za peníze. Duševní a místy i fyzická prostituce českých rádoby celebrit je bezbřehá.

Stonewall (2015)

Trochu zvláštní dílo, které ve mně zanechalo poněkud rozpoluplné pocity. Určitě se jedná o silné téma, které dle mého nebylo uchopeno za správný konec. Místy dlouhé, místy utahané, místy emočně silné a vyzrálé. Nejedná se rozhodně o můj filmový šálek kávy,nicméně za shlédnutí film rozhodně stojí. Za mne 60%.

Hamlet (2005) (divadelní záznam)

Nádherný muzikál, viděno i v divadle. Krásná muzika a skvělé obsazení. (kolář, laurinová, cerman a spol.)

Bota jménem Melichar (1983)

Skvělý rodinný film, těžká nostalgie, zvláště to šílené přebíhání z budovy do budovy. Na to se nedá zapomenout, včetně toho přezouvání (moje první třídní důtka, za nerespektování školního řádu).Za mne 80%.

Babovřesky 3 (2015)

Dvě tři hlášky by se našly, ale jako celek fakt ubohé. nicméně věřím, že široká divácká česká obec se bavila.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Tuto pohádku já nemám ráda a to už od dětství. Jako dítě jsem z ní měla noční můry a ani mým dětem se nijak zvláště nelíbila. Nevím proč, možná my nesedl Potměšil, možná Kuklová. Fakt nevím, ale prostě se mi nelíbí. Za mne subjektivní dvě hvězdy.

Andělská tvář (2001)

Velmi výpravná a krásná romantická pohádka pro dospělé. Do dneška nechápu, co se na ní tolik nelíbí, když je v oběhu tolik sladkobolných sraček, které mají mnohem vyšší hodnocení. Jistě, je to sladké a unylé, drama nefunguje úplně jak by mělo, ale i tak se na to hezky koukalo. Za mne lehce nadhodnocených 80%.

Slunce, seno a pár facek (1989)

Skvěle obsazená, dnes už kultovní klasika, u které se směj dnes už kolikátá generace.

Časové pásmo bylo změněno