Čtvrteční vdovy (2023) (seriál)

Měla to být hluboká sociálněpsychologická sonda do hlubin zbohatlíkovi duše, bohužel to byla převážně nuda v Altos de Las Cascadas. Pár světlých momentů i silných okamžiků by se našlo, ale jako celek zoufale utahané. Ani jedna postava mi nepřirostla k srdci a bylo mi šuma fuk, co se ve skutečnosti stalo. Možná, kdyby to tvůrci zkrátili na tři díly, dramatické momenty byly opravdu dramatické, tak by to bylo lepší. Škoda, neb potenciál by tu rozhodně byl. Za mne slabší průměr.

Kriminálka Anděl - Deset tisíc procent (2023) (epizoda)

Zatímco starší bratříček (hlavně první tři řady) byl postaven hlavně na chemii, která v policejním týmu perfektně fungovala. Na dobrých hláškách, humoru a jisté nadsázce, která provázela uvěřitelné případy, tak nyní jde o zcela tuctovou, nezáživnou kriminálku, kde postavy působí unaveně, námět a zpracování velmi ledabylé, humor prakticky žádný. Nový členové filmu jsou jako pěst na oko, Langmajer prozatím moc prostoru nedostal, Taclíkovi rádoby hlášky vypadaly jako on, sto let za zenitem a nový šéf kriminálky, ten je prostě úplně  mimo. Nejen, že na Stropnického ani omylem nemá, ale kdyby tam vůbec nebyl, nikdo by si tho nevšimnul. Za mne pro začátek docela velké zklamání.  PS: oholte někdo prosím Taclíka, vypadá jako nacistický pohlavár ve výslužbě.

Apatykář Melchior: Tajemství tallinského vězně (2022)

Historická kriminálka v televizním hávu. Nebylo to marné, jen tam nebyla jediná sympatická postava a zápletka byla trochu vachrlatá, ale vyloženě marné to nebylo. Za mne průměrná záležitost.

Twisted Metal (2023) (seriál)

První díl vypadal fakt dobře, pak už to stálo za houby. Hloupé, bizardní a beze smyslu. Jednu hvězdičku za hlavního hrdinu a druhou za pár světlých momentů.

Twisted Metal - VYR4ZIM3 (2023) (epizoda)

Rozjezd parádní, jen doufám, že takto necivilizovaně, jak Spojené státy debilů jednou nedopadneme.

Táta v nesnázích - Čestný tátovský (2023) (epizoda)

Není to tak skvělé, jak jsem dle revenzí čkala, ale na česk seriálové poměry dost dobré. Zvláště Pechlát je fakt super a zcela mu rozumím.  jsem zvědavá, kam se to bude ubírat, za mne zatím 65%.

Meg 2: Příkop (2023)

Bože já smála tak, až mi málem praskla cévka. Zajímalo by mne, kolik museli Stathamovi Číňani zaplatit, aby se propůjčil k splavnému taškaření v takové totálně na hlavu postavené krávovině. Zatím co jednička byla vtipná, nabitá hláškami a sice nereálnou, ale dobře udělanou akcí a relativně smysluplnou zápletkou. Tak ve dvojce je humoru pomálu, scénář jde blbosti až na dřeň, prehistorická zvířátka jsou pomícháná, jak ingredience do dortu pejska a kočičky a jednotlivé akční sekvence jsou sice velkopansky udělané, ale tak idiotské, že působí parodicky sami na sebe. Celé je to čínské až běda a do toho vcelku nezajímavý herci, co v podstatě nemají moc co hrát. Už z ukázek bylo jasné, že to bude děsná blbost, ale i tak to předčilo všechna má očekávání. Mým jediným přáním bylo, aby je tam všechny, včetně scénáristů, režiséra, kameramana a střihače, požrali roztomilý megalodoni, nebo aby je alespoň pleskla ta chobotnice přes rypák. O těch obojživelných potvůrkách se raději ani nezmiňuji.  Za mne dvě hvězďule ani nevím za co, asi za to, že jsem se fakt nasmála.