Interview with the Vampire - In Throes of Increasing Wonder (2022) (epizoda)

Táhlo se to, jak nedělní kázání od Duky. Navíc to, že z Lestata je homosexuál dle všech zažitých klišé a Luis je černoch, to se zase někdo z tvůrců posr. Už jim chybí do party jen nebinární parťátko a budou jak tři  dementi.  Američani fakt zmrší úplně všechno.

Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

Je to strašná blbost, natolik sebeparodizující, až je to přehnané. Ale párkrát jsem se zasmála. Cesar v pohodě. Za pár vtipných momentů dávám dvě galské hvězďule.

Zoo (2022) (seriál) odpad!

První dva díly jsem si říkala, že si to tu jednu a půl hvězdy zaslouží, ale pak to šlo jedním velkým krokem do kopru. Vzdala jsem to po desátém díle ( vydržím fakt hodně) a posílám to k šípku. Herci ušly, ale ten scénář a dialogy, to je peklo.

Slunečná (2020) (seriál)

První řada se dala shlédnout ( neviděla jsem komplet všechny díly, ale cca 23) a to se dalo. Jedna a půl hvězdy. Druhou řadu asi dva první a to už bylo na hraně s odpadem. Takže za mne jako celek 15% max.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Možná, kdyby kolem toho nebylo tolik mediálního humbuku, možná kdyby tam nebyl vypravěč (byť charismatický hlas Jirky Dvořáka, bylo to jediné osvěžující, co se dalo vydržet bez pocitu, že musím skočit hlavou do zdi), možná kdyby děj tak blbě neskákal a časové přechody byly plynulé a kdyby tam alespoň jedna jediná osoba něco opravdu zahrála, možná by se to dalo vzít na milost. Přitom ten nápad není úplně marný a dalo se z něj zejména v komediální rovině vytěžit mnohé. To by ovšem chtělo, aby se výrazně přidalo na výpravě v době historické, stejně tak naučit herce, jak se v té době chovala vysoká šlechta, jaká panovala etiketa, hlavně mluva a chování vůbec. A hlavně vyměnit Smetanu třeba za polotučné mléko, pokud by ho naučili mluvit. Protože to se fakt nepovedlo. Ale abych nebyla vůči hercům nespravedlivá, oni fakt neměli moc co hrát, neb scénář se zatím jeví jako peklo a dialogy, to je jeden velký průšvih.  Váhala jsem mezi jednou otlučenou hvězdou z milosti, nebo odpadem, nakonec spíš ten odpad,.

One Piece (2023) (seriál)

Svět One Piece je mi zcela cizí a nemám o něm žádné povědomí. Seriál mne nijak nezaujal, je to navzdory jisté brutalitě takové naivní a dětské. Navíc mi připadá, že jsem už podobné scény viděla někde jinde. Z postav mne zaujal jen samuraj. Ostatní mne spíše iritovali, nejvíce asi Monkey D. Luffy, ten mi lezl na nervy přímo ukázkově. Byť ten kluk má fakt boží úsměv. Možná, kdyby mi bylo 12, bych se bavila. Takto jsem se spíše nudila. poctivě jsem vydržela koukat do půlky, pak už jen rychlo jukem a i to bylo až dost. Pořád jsem čekala na nějaký smyslu plný děj, ale ani ťuk. Zjevně nejsem cílová skupina. Za mne trhlá slabota, tak za jednu gumov hvězďuli s odřenýma ušima.

One Piece - Romance Dawn (2023) (epizoda)

Svět One Piece je mi zcela cizí a nemám o něm žádné povědomí. První díl mne nijak nezaujal, je to navzdory jisté brutalitě takové naivní a dětské. Navíc mi připadá, že jsem už podobné scény viděla někde jinde.  Z postav mne zaujal jen samuraj. Uvidím, co bude dál. Zatím trhlá slabota tak za dvě hvězďule.