Terč (1997)

Jackie v nejlepší formě, scénář lehce slabomyslný, ale dal se. Za mne 65%.

Karate Kid (2010)

Žádný zázrak, ale v meritu věci to ušlo. Jsem velká fanynka Jackieho v jakékoliv podobě a to i za cenu, že film oslavuje naprosto stupidní mlácení se kluků do hlavy, takže z nich vyrostou pravděpodobně idioti. 55%

Invaze zlodějů těl (1978)

Není to špatné, leč poněkud fádně zpracované. S přihlédnutím k tomu, že se jedná o starý film s minimem triků dávám 55%.

Divoká planeta (1973)

Úžasný filmový animovaný počin. Duševní lahůdka, skvělá výtvarná i obsahová forma. Viděno poprvé v dětství a nyní. pořád dokonalý zážítek s hlubším přesahem. Za mne plný počet.

Světová válka Z (2013)

Naprosto skvělý film. Rychlý rozjezd, zombie, které nevypadají jako chcípáci s průjmem, vynikající námět, ucházející Pitt, akce, děj rychle odsýpá. já bych se teda přimlouvala spíše za napadení cizí entitou, než virem, ale i tak dobrý, hoódně dobrý. už se těším na dvojku, doufám, že to jako obvykle nezmastí. Za mne 90%. Ve světle dnešních událostí se na to kouká zcela jinak, zlatý Covid.

Deadpool 2 (2018)

Zatím co jednička byla naprosto nadupaná pecka, dvojka je naprosto vším nadupaná pecka, což rozhodně nevnímám jako klad. Jistě hláky byly, kůůl scény taky, nicméně spousta parodie na parodii z filmu udělali frašku, která díky efektům byla sice zábavná, ale taky úmorná a místy až trapná. Přiznám, že jsem čekala podstatně více. Jako by se tvůrci nemohli rozhodnout, kam se má film ubírat, zatím to vypadá, že někam do pr..le. Za mne 55%.

U Konce světa (2013)

Děsná blbina, ale hezky se na to kouká. Styl humoru není pro každého. Za mne 65%

Manžel na zkoušku (2018)

Nen to ani s poloviny tak dobré jako původní film, ale koukat se to dalo a pár vtipných momentů by se taky našlo. Hlavní slabinou byly herci, většina stála za houby. Za mne dvě a půl, tedy 50%.

Interstellar (2014)

Hezky udělané, velké, patetické, nabubřelé nic. Což by v tomto žánru vůbec nevadilo, kdyby se to nevleklo jak fronta na finačáku dva dny před daňovou uzávěrkou. Finále napsal někdo, kdo má slušně rozjetou maniodeprasivní psychózu, lehce okořeněnou nějakou výživnou psychotropní látkou. Já se v při sledování docela nudila, takže 45% a víc ani ťuk.