Světová invaze (2011)

Tak debiní dialogy by jeden hned tak nenašel ani v celém vesmíru. Námět ohraný ( to by nevadilo), procedení spíše televizní, ale efekty ušly. Škoda toho idiotského žvanění. 25%

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Klasické fantasy, bez těch dnešních bezopsažných genderorasových kudrlinek a rypáků v elasťácích.  Hromada akce, nabušený vizuál, hláška střídá hlášku, některé scénky a hlášky se dle mého stanou legendární. Herci výborní, hudba průměrná. Střih a kamera v pohodě. Snad jen místy to bylo zbytečně natahované, pár scén bylo zcela zbytečných. Scénář byl lehce debilní, ale to vem rarach. Za mne mega spokojených 85%.

Mafia Mamma (2023)

Potrhlá, ale vcelku zábavná taškařice o jedné praštěné Američance, která se stala hlavou jedné mafiánské rodinky. Italsky švihlé, s pár opravdu vtipnými momenty, dobrou muzikou a slušným obsazením. Jako zápor bych viděla zcela nevyužitý potenciál Monici Bellucci, toho kontrastu mezi ní a Toni Collette a také to, že děj a akce film nikam neposouvaly, spíše to celé tak trochu stagnovalo. Jako příjemná jednohubka pro pobavení dobré. Za mne 68%.

Naomi (2022) (seriál)

Slabota pro odrostlejší děti.

Batman začíná (2005)

Skvělá klasika, která je na rozdíl od ostatních Bat filmů smysluplná, záporáci jsou klasicky záporní, bez nějakých nadlidských schopností a Liamu Neesonovi to ukrutně slušelo. Perfektní hudba i vizuál. Jen to mohlo být krapet kratší. Za mne spokených 85%.

Matka (2023)

Úplně debilní akční kokotinka, ve které mírně vybotoxovaná neherečka Jennifer Lopez kosí zabijáky jak růže na střelnici. Nevadily mi velmi průměrné herecké výkony, ale dibilní dialogy, ohraný scénář a neprosto špatná práce s atmosférou. Celý film jel na jedinou unylou notu. Prostě slabota za 35% max.

Renfield (2023)

Pokud se někdo těšil na strhující upírský horor, pak bude děsivě zklamán, stejně tak si asi "nepochutnají" fanoušci parodií. Renfield je totiž komedie s krvavými prvky. Námět je originální a vtipný. Jistý psychologický podtext by se také našel. Třešničkou na dortu je skvělé obsazení, kde nelze nevyzdvihnout herecké výkony Cage, Houlta  a Awkwafiny. Ti si své role viditelně užívali. Jistě je to v podstatě blbinka, ale navzdory hektolitrům krve vtipná, roztomilá a povětšinou i zábavná. Cage co by Drákula působí místy i hrozivě, Hoult je čumáček, tedy až na to pojídání hmyzu. To byla za mne jediná nechutnost, která se ve filmu objevila. Některé hlášky (třeba ta o genderové vyváženosti Drákulovi stravy), byly fakt mega dobré. Takže za mne vypněte mozek a nechte se bavit. 80%.

Králičí nora (2023) (seriál)

Velmi zajímavě natočený napínák, který se napříč díly chvílemi bohužel táhnul jak nedělní odpoledne u stoleté tetičky. Zvraty dobré, kamera luxusní, za mne chvílemi zmatený střih, ale jako celek dobré. Dialogy nebyly hloupé a celá ta složitá hra byla vcelku chytlavá. Kdyby místo osmi dílů, bylo šest a maličko vylepšili závěr, šla bych o hvězdu výše, takto zářivější tři.

Princezna z New Jersey (2018) (TV film)

Sladké jak kondenzované mléko. Příběh ohraný, naivní, ale roztomilý. Zabily to naprosto úděsné dialogy o ničem.

Po čem muži touží 2 (2022)

Jednička byla jednoznačně lepší. Nápad na prohození rolí není v jádru marný, ale zpracování bylo dost bídné. Začátek se vlekl jak čekání v čekárně  na ortopedii, dialogy hloupoučké a závěr patetický a navíc předvídatelný. Nicméně Langmajer to dal na jedničku a Terezka Jostková a Marek Taclík byli také super. Za ty tři dávám jednu hvězďuli.