Kingsman: Tajná služba (2014)

Jedna a jediná přípomínka....mrzelo mě to klišé kde hlava "kladné" organizace je vlastně taky zlý to bylo takový klišé ale jinak fakt nepopsatelný zážitek :) :D

30 minut po půlnoci (2012)

V první půlce je těžký se zorientovat ale druhá půlka to vynahrazuje :)

Daredevil (2015) (seriál)

Charlie je jeden z nejvíce charismatických antihrdinů za poslední dekády, a je to kompletní satisfakce za tu kravinu s Affleckem

Proposition (2005)

4 hvězdičky za převýborného Dannyho :) i když se objevil jen na chvilku

Agent bez minulosti (2002)

První a možná nejlepší díl, další díly jsou taky dobré ale první, kde nevíme co máme čekat je asi nejlepší :)

John Wick (2014)

Začátek a hlavně začátkové akce jsou pětihvězdičkové, Keanu Reeves je charismatický až na půdu, V začátku filmu řekne Nyqvist pár vět a jeho "It is not what you did son, it who you did it to" je badass....střed filmu je čtyřhvězdičkový....Willemovi stačí pár vět, Ian je krásně zvolený herec a jeho přítomnost vyvolává klid :D a celá věc s Confidential je výborná....konec a konečná akce je tříhvězdičková, sešití rány pomocí sešívačky a nalezení nového mazlíčka bylo klišé....Bez Keanua by tenhle film byl slabý s jeho charismatem ale přichází záruka kvality :)

Já, Frankenstein (2014)

Hvězdičku pokaždé když mi naběhla husí kůže

Gauneři (1992)

Upřímně si myslím, že Gauneři daleko daleko daleko převyšují nad Pulp Fiction...jeden z jeho prvních filmů a absolutní masterpiece....Michael Madsen je asi ve své nejlepší form, jeho scéna s mučením je jedna z nejlepších ve filmové historii, Steve Buscemi je na jedničku a jeho Tipping scene je asi taky jedna z nejlepších ve filmové historii....a potom tu máme Harvey Keitela a jeho a jak já můžu vědět, že ty nejsi krysa...společně s Stevem Buscemim dosazuju jednu z nejlepších chemií ve filmech....Myslím si, že filmem Gauneři Quentin nastavil laťku, která nebyla překonána a osobě hádám, že nikdy nebude :) Minimálně Oscara za scénář by si zasloužil....málem bych zapomněl vypíchnout scénu s rozdáváním jmén.....ukázková...