Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni (2018)

Taková pohádka pro velké .Neurazí ani moc nenadchne . A let ,, vlaštovky " z Eifelovy věžičky až na hrob otce hlavního hrdiny , to už je vlastně - scifi . JO , ale taneček na diskošce , dost dobréé, to jo .

Hlavní kandidát (2018)

TAK NĚJAK SPLETITÉ AŽ CHAOTICKÉ , teda pro mne . Hugh dobrý až na tu paruku . Trapas . Práce novinářských hyen dobře vybarvena a senátor šel od válu . NO , A TAK TO CHODÍ POŘÁD .

Žena jde napřed (2017)

DÁM tomu slabší * * * * jelikož mne to vcelku zaujalo . Odvážná žena a hrdý Sedící býk . ŠKOOODA jen , že nevíme , co si indiáni povídali mezi sebou .

Polar (2019)

NECHTĚL jsem dneska film , kde se hoodně střílí , vraždí , zabíjí , mučí a seká vepřová hlava sekerou . VŠEHO je tu dostatek . Pro mne ,, faaact " ... hrůůza . Proč v tomhle hrál Mads , nevím . Potřebuje splatit hypotéku , auto , dluhy ?? Asi jo , jinak to nechápu .

Země zapomnění (2011)

U nás o Černobylu se hovořilo po nějaké době , myslím , asi , až po půl roce . Lidi byli trochu či více zmateni , nic se nevědělo , nebotˇ komouši , tedy soudruzi , to dobře tajili . Čekal jsem , že tam bude toho více , po tom výbuchu i z té elektrárny , ale i tak celkově znázorněna bezmoc a rozpolcenost Anyy , která se nemohla odpoutat od Pripiati . O tom byl vlastně tento film a o také těch , co tam zůstali . Tento film není sice pomník této události , leč připomenutí pro mladé , že se něco událo v zemi , kde včera už bylo zííítra . Nebo tak nějak .

Rapl - Hrdinové nepracují (2019) (epizoda)

MYSLÍM ,že Kuneš se pomalu vrací . Přidávám * a čekám jak se to vyvine .

Vdovy (2018)

Slibný úvod , pak slušný průměr a nečekaný závěr .

Favoritka (2018)

TOHLEEE je navrženo na několik Oskarůů???? T O H L E ??? Tak to už tomu vůůůbec nerozumím . Asi takhle : kostýmy - jo , zámek . jo , Emma - jo , Rachel . jo , pletichy a politika u dvora - jo , jinak to bylo místy , tak nějak oplzlé , královna byla poněkud šílená a má ráda hbité jazýčky . Poněkud divná doba a divné vztahy , ale to je asi K A Ž D Á doba . Snad to neposbírá dost Oskarů , jinak by to bylo úplně v prd...i ! SORRY . Pro mne slabé ** a půl * .

Hovory s TGM (2018)

Pan Huba na Hraaad . Tak dobrá , i s Budařem . Solidnííí výkony .

Po čem muži touží (2018)

DOBRÝCH českých komedií je jako šafránu . Kdyby všichni hráli jako Anička , byl by to šafrááán jak víííno . Škoda slabého scénáře a některých postav . Např . Hoffmanová , Sandeva , Havelka , Konvalinková atd . Hádek dobrý i jeho žena . Snaha byla a tak se těším na další komedie z naší kotliny. Jo a Pavla Tomiců , jako vždy, věrohodná . TOŽ tak .