Lynč (2018) (seriál)

Celkově dám tří * * * a to přivřu jedno oko . Ovšem tolik scénáristů bylo jen ke škodě . Sedmý díl dost přehnaný .Pavel Křížů nezklamal , tohle mu jde . Ovšem Anděl a Bendig , tak nějak slabé výkony na úrovni lepších amatérů . Ovšem Dvořák a Stivínová to vyrovnali . Jěště , že tak .

Lukas (2018)

Vyhazovač se stará o dcerku, aby měl na živobytí .Změní zaměstnavatele a začnou potíže . Všechny vyřeší , ale sám nedopadne dobře . Tady Jean podává takový až surový výkon , který mu člověk věří . Jedna z jeho lepších rolí za poslední roky . Takový lehčí nadprůměr . Jen tak dál Claude .

Hrozba v poušti (2008)

Nevěděl jsem co očekávat a byl jsem překvapen , že to nebylo jen stále nějaké střílečky , ale bylo to i z jiného soudku . Myslím , že tohle se může klidně stát . A to kdekoliv na zemi .

Hastrman (2018)

TAKOVÝ zvláštní film . Na to , že hlavní roli hrál K. Dobrý , tak opravdu velmi dobrý . Pěkné záběry krajiny , lidové zvyky za oněch časů , podvodní záběry rovněž skvělé . Simona je nová neotřelá tvář , taková jakoby obyčejné děvče z venkova ovšem s buřičskou náturou . Ta tomu dodala čistotu , koketnost i poetičnost , a zárovenˇ lehkou tajemnost . A jelikož filmům moc nerozumím , tak musím dát * * * a půl * . Myslím , že je to lehce nadčasový film , který si diváka najde i po letech . DOST DOBRÉ .

Motýlek (2017)

Jelikož jsem viděl kdysi originál a byl to teda nářez , tenhle pokus byl vcelku důstojný . Oba kluci se snažili , leč na původní hrdiny nemají . Tudíž kdo neviděl původní verzi , asi bude spokojen .

Miss Hanoi (2018)

Zajímavý nápad , horší zpracování , netradiční role Novotného . Celkem spíše lehký podprůměr . Stačí jednou vidět . Ale snaha se cení . A poněkud nesourodý a nezajímavý scénář . Tak snad příště Zdenˇku .

První člověk (2018)

TAK vyloženě špatné to nebylo , jen ten Gosling se mi tam nějak nehodil . Také to mohlo být o něco kratší . Pasáž o přistání na měsíci skvělá a hudba rovněž . Manželka byla silná žena , ovšem na kluky neměl otec moc času . Celkově zdařile natočeno , ale na čisté čtyři **** trošku chybělo . A jak říkám , ten Ryan se tam vůbec nehodil . Špatný výběr hlavního hrdiny . Je to jen ke škodě , tohoto filmu .

Beze stop (2018)

ZA mne velmi dobré . Výborné výkony obou hlavních postav .VŠE bylo tak , jak mělo být . Nutí nás přemýšlet jaký je současný svět a kam tak nějak spějeme . Prostě skvělý film . Takový vlastně nenápadný film , který aspiruje na menší překvapení roku .

Chata na prodej (2018)

Budˇ jsem to nepochopil nebo je to nevyužitý nápad . Po druhém shlédnutí vím , že to druhé . Synková dobrá , CHylková také , Vávra napůl a zbytek do počtu . Závěr na posedu pěkný . Mohli pana Kačera ve filmu více využít . Takže nevyužitý potenciál . ŠKODA . JO a scény s tím chlastem , včetně zvracení Voříškové , si mohli odpustit . Jak jsem už kdysi dříve uvedl , český kvalitní film , aby divák letos pohledal . Jak tomu někdo mohl dát pět ***** , necháááápu .

Alfa (2018)

TAKOVÁ vlastně pohádka , jak mladý chlapec po náročné cestě došel domů a vzal cestou i vlka . Přežil mnohé útrapy , zimu , mráz a stal se tak lovcem po boku svého otce . UŽ jenom ten pád , z toho srázu na výklenek ve skále by znamenal konec mladého lovce . Ale je to film a tak se probral a skočil dolů , kde zrovna bylo dooost vody . Jěště tam bylo pár takových podivností , ale děj musí odsejpat . A PAK TEN OHENˇ . Stááále hořel i po vichřici , v mrazu . Takže slabé dvě .