Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 290)

Rezistence (2015)

ASI se budu ,, opakovat , mám rád kvalitní sci-fi , ale tohle ????? A DOST UBOHÝ SCÉNÁŘ ..... Běěěěs . . . . .

Big Eyes (2014)

Ten WALTER , to byl teda - hajzl. Kurááááááááááá . . . . .

OUTsideři (2014)

Nejdřííííve mi lezli klucíííí , patnáct až dvacet minutek na nervy . Hlavně ten - fuck , kunda a tak . Potom si trochu zvyknete a již jedou , i s kočkou na výlet . Ke konci zjistíte , že by filmeček , mohl být i trochu delší , nebotˇ vám začnou scházet. Divné , co ???????????? Tož , musím říci , dobré , fakticky dobréé.

Chappie (2015)

JÁÁÁÁÁÁÁÁ mám rád dobré a solidní sci-fi , ale TOHLE ??????????? Celkem ubohé , trapné až zbytečné .

Birdman (2014)

SIC originální , ale nějak podivné . A ten závěr ...no nic . . . . . zase příště .

Aloha (2015)

Takový miš-maš , jak se říká . Čekal jsem daleko více . Takže - zklamáání . Nevyužitý potenciál . Jak herců , tak zápletky , tak přírody . FAKT SLABÉ .

Temný úsvit (2006)

Jelikož je to podle skutečnosti , dávám pět * .Opravdu šílené to muselo být . Jak to zvládl , ten Dieter klobouk u hlavy dolů !!!!!!!!!!!!

Temné kouty (2015)

MYSLÍM, že celkem zajímavé drama . CHarlize príma role a netradiční zápletka . Zajímavý závěr . Dávám tři a půl * .

Cena svobody (2014)

KONEČNĚ nějaký krásný film . Více k tomu netřeba , od toho jsou tu ostatní .