Kluci z hor (2018)

Nečekal jsem žádnou pecku , a taky že jo . Lábus jěště , tedy místy , ušel , ovšem Dejdar hraje furt stejně . Korn tam byl asi do počtu a Hromada a Vejmělková zřejmě taky . Scénář zoufalý a réžie jakbysmet . A NAVÍÍÍC -- já nejsem Tvůj strejda . Zajímavý ,, nápad " . Tak zase příště pana Magnusek . I když posun od Bastardů tu je , to jo .

Koptashow (2019) (pořad)

ZATÍM , tak nějak slabota . Kopta není moderátor a jde to na něm vidět . SNAD časem nastane zlepšení , jen nevíme kdy . Navíc je to krátké , divné střihy a když jsou tři hosté najednou , tak je to je to velké sousto i pro lepší moderátory než je pan Kopta . Pokud bude stejné schéma , pořad , asi , brzy skončí .

Dívka v pavoučí síti (2018)

NEMOHU se zbavit dojmu , že hlavní hrdinka byla zjevem velmi podobná - Dívce , která kopla do vosího ...atd. NOOMI byla věrohodnější a neotřelá . Ovšem i tak , byla to dost akční podíváná . Zápletka celkem podle starého schématu , ukradení nějakého systému , pak hledání zloděje , do toho ko´dy , ale navíc chytrý klučík co dává mat v šachu na pátý , možná šestý tah. Do toho hodně mstivá sestra a zvídavý novinář . Jo a jěště k tomu si Lisbeth lepí ránu lepidlem , asi sekundovým . A pak jí to kolega musí poopravit sešívačkou . Hustééé . Celkem nečekaná scéna s injekcí , kterou vlepí klučík hlavnímu darebákovi ,no a jde se k závěru . Sumááárum , solid pokoukání za * * * a půl hvězdy .

Dokonalé repliky (2018)

NO NEVÍÍÍM. Nápad snad jo , úvod ušel , pak havárka do vody a šílený nápad . Dále divné až zvrácené . Ovšem konec překvapil , alesponˇ něco .

Nebezpečná laskavost (2018)

PRVNÍ polovina dobrá , k závěru trochu přeplácané . Celkově se dalo to shlédnout . Jen ta občasná vulgarita byla zbytečná .

Zelená kniha (2018)

ZAJÍMAVÝ snímek , navíc podle skutečného příběhu . DOOOST DOBRÉÉÉ.

Krásný kluk (2018)

ZÁVĚREČNÁ písenˇ vystihla podstatu celého filmu .

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

PRVNÍ DÍL CELKEM UŠEL , druhý byl dost ubohý a další budou , asi , v podobném stylu . A vzhledem k tomu , že se vysílá před 22. hod . je to na hlubší zamyšlení - proč taková vulgární ubohost je v tomto čase ???? Někteří z MOSTU A OKOLÍ se zřejmě pobaví , My co jsme dále , už méně . Nechápu proč tam hraje Medvecká , výborná herečka a Čvančarová . A PROČ se za naše poplatky točí taková ubohá , hloupá kravina ??!!

Gran Torino (2008)

Prostě Clint je ve formě . VÝÝÝBORNÉÉÉ .