Loupež po italsku (2003)

Jo něco jako Dannyho parťáci nadruhou - skvělý obsazení v čele s Wahlbergem a Nortonem - oba skvělý herci - už se moooc těším na dvojku

Kurýr (2002)

Od tohohle filmu jsem si zacal Jasona Stathama hodne vsimat - on je proste pohodář

Nesvatbovi (2005)

Tak tuhle komedii opravdu můžu. Owen Wilson a Vince Vaughn jsou parádní komici a Rachel McAdams je opravdu nádherná ženská

Batman se vrací (1992)

Ta maska Dannyho DeVitota jako tučnáka byla famózní

Batman a Robin (1997)

Je mi strasne lito, ze hral George Clooney zrovna v tomhle dile, ktery se jim vubec nepodaril. Ale i presto 3 hvězdičky za George a Arnýho :)

Batman navždy (1995)

Vono to nakonec neni tak spatny - Val Kilmer jako vzdy zahral dobre a Jim Carey jako Hádankář a Tommy Lee Jones jako Dvě tváře taky nebyli k zahození

Batman začíná (2005)

Ono je sice pěkný, že do tohodle filmu Christopher Nolan dostal to co bylo s Batmanem jeste nez se Batmanem vubec stal. Ale to je asi tak vsechno co me na tom zaulajo. Je to sice trosku modernejsi, ale na Batmana s Michaelem Keatonem to u me nemohlo konkurovat.

Pidihajzlík (2006)

Tak tohle je komedie. BOMBA. Marlon Wayans jako trpajzlík a ty jeho keci - NO PROSTĚ KOMEDIE NA ÚROVNI

Nabít a zabít (2006)

Jooo tak takový filmy mám rád. Je to paráda když do poslední chvíle nevíte kdo je na čí straně a pak to na vás vychrlí v posledních deseti minutách