Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Já jsem opravdu antiwesternový,čili mé 4* berte s rezervou.Řekl bych klasická česká koňská koninka,které se dá zařehtat.75%

Pink Floyd: The Wall (1982)

Nemůžete ode mne čekat nějakou kritickou recenzi,protože jsem prostě milovník Floydů.Kdyby tam běhal Bob a Bobek,tak bych to taky bral,protože je ta hudba božská.Naštěstí ,ale to jak film vypadá je minimálně zajímavé..Některé scény mají být s Watersova dětství a pod.Podle mne je to tady trochu opačně,než v jiných filmech.Tam by hudba měla číst film,reagovat na děj a pod.Tady film jede na hudbu.Pokud Floydy nemusíte,tak budete mít trochu problém,ale pokud nemáte nějak úzce vyhraněný styl,nebo vnímáte filmovou muziku víc ze široka,pak The Wall nemůžete vynechat.100%

Magnolia (1999)

Když jsme na tom byli s přáteli,tak jsme se tomu spíš smáli.Po pár letech jsme si to doma dali znovu,v klidu a vida!Mě se to líbí.Nedávno jsem se díval na Atlas mraků a samozřejmě nebudu srovnávat,ale jen ten konec bych chtěl a to proto,že Magnolie skutečně skvěle graduje,takže ani nevadí,že je film tak dlouhý,má být totiž proč.Poprvé jsem tehdy také zaznamenal,že Cruise taky umí něco zahrát,ale hlavně jsem byl a jsem příjemně překvapen režisérskou linkou P.T.Andersona.Hudba k filmu je přesně taková,jaká má být.Výborně čte film.93%

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Snad jen poslední bitevní scéna byla trochu k světu,ale to co kritizuji u všech filmů tohoto typu se tady ukazuje až příliš.A to hlavně velmi velké americké cítění a myšlení mega robotů a s toho vše ostatní vyplívá.Oni to amíci umí takto natočit,ale neumí se zbavit kýče a patosu.Jakoby se nemůže nic pokazit,když se natočí takto.No jim to asi takto vážně stačí,ba co hůř,oni to takto prostě potřebují..No - na mne to zatím nezabírá.36%

Kill Bill 2 (2004)

No mě teda oba dva filmy do sebe nějak zapadají,ale souhlasím,že druhý díl je přeci jen jiný,není tolik krvavý,nevím.Pro Killa mám slabost.Když vše vynechám,tak hudba je vynikající.80%

Pearl Harbor (2001)

Ano,fakt není problém natočit nálet na PH.Technicky není problém natočit v podstatě cokoli.Co je ale potřeba dál,tj scénář,dobrý výkon herců,příběh atd...Pro mne další obrovské americké vítězství,bůh ví kolik jich ještě bude.60%

Černá kočka, bílý kocour (1998)

No řeknu vám,že jsme měli doma tichou domácnost a na čt2 to šupli.Po skončení filmu bylo zase vše ok.Těžko vysvětlovat.Nejlépe opravdu uvidět.Velkej Kosturicův nášup.91%

Hra (1997)

Fanak to vystihl.50%

Pretty Woman (1990)

Naivní komedie a jak se tu píše - kýčovitá romantika.Film,ale zjevně funguje,tak jako filmy podobného ražení.Mne to míjí velikánským obloukem,možná už jen proto ,že jsem tu šlapku Julii neuvěřil.31%

Iron Man 2 (2010)

Už s jedničkou jsem měl problém a 2 je v podstatě to samé.Omlouvám se ,ale je to furt stejné,nic nového.40%