Matrix Revolutions (2003)

První dva filmy jsou špičkové (+ - )Ale Revolutions se nepovedl.Snad ještě jeho první půlka,ale pak to jde s kopce dolů.Scénář je dosti průměrný hl.hrdina se ukáže ( občas ),že taky hraje,ale tentokrát jsem moc neuvěřil.Zejména scénáři a nelogickým scénám.Je to škoda,rozjetý to bylo určitě na víc.65%

Barbar Conan (1982)

Rád bych se Arnýho mezi čtyřma očima zeptal jak vidí právě tento film a moc bych se nedivil,kdyby si na něj nevzpomněl.(sranda).Já tak určitě učiním a tento film vypouštím,protože na něm není nic co by mne chytlo.Akční scény a na ně je doobalený zbytek filmu bez jakékoli myšlenky.25%

Hledá se Nemo (2003)

Musí být animáky i pro ty menší děti,a tak taky tento film beru.Tato část publika si jistě na tomto pro mne malilinko nudnějším a do předu odhadnutelném příběhu něco najde.66%

Sunshine (2007)

Vizuálně je film dokonalý.Vše na mě působí opravdově a neměl jsem problém uvěřit jak hercům,tak i příběhu,nic méně přece jen jedinej záporák čekající na další lodi mi nepřišlo do děje vhodné.78%

Světáci (1969)

Myslím,že je to jedna z nejlepších našich komedií.Podskalského moc nemusím,ale tady se mu podařilo víc věcí,které později už ne.Zejména byli herci ve skvělé formě a tak nějak je to ucelené.A ke všemu z mého prostředí.91%

VALL-I (2008)

Film se rozjíždí pomalu,ale o to lepší je dál a dál.Ano,dá se říct,že je to trochu ekoagitka,ale příběh je schopně vedený a animace je dokonalá.82%

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Těžko říct,ale vy kdo jste neviděli,vězte že snad spěchat nemusíte.Když zavřete oči,tak budete lépe vnímat Zimmerovu hudbu,ale budou vám do toho kecat ti herci,nebo co,a tentokrát dle scénáře vás budou spíše štvát.Pokud mi ale neuvěříte a necháte oči otevřené,pak uvidíte velkou továrnu na doláče s nápisem Piráti z Karibiku 3.(45% a to jsem přehnal)

Věc (1982)

Tak monstrum z vesmíru může být ještě jiné,ještě víc mazanější a víc slizácký.Ale dobře se na to kouká a rozhodně to není špatný horůrek.Slovo horůrek je na místě,není to totiž pernamentní děs v duši,ale jen takový stísněný pocit 78%

Casino Royale (2006)

Craig mi nakonec jako Bond vychází nejlíp,a samotný film je spíše akční podívanou,což tedy bondovky mají být,ale snad mi rozumíte.Jiný svěží dech,bondovkám rozhodně prospěl.75%

Rocky IV (1985)

Fraška ze studené války.Naprosto nijaké,takové šedavé.25%